РФ розпочала «рейкову війну» проти ЄС

СВІТ
08 квітня, 19:17
РФ розпочала «рейкову війну» проти ЄС
Фото: Kavkaz Center

Москва активно намагається саботувати європейські залізниці. Насамперед зламавши системи сигналізації на захід від Білорусі.

Про це відверто у розмові із британським виданням Financial Times заявив міністр транспорту Чехії Мартін Купка. Виявляється, що росіяни роблять різні руйнівні дії, використовуючи свої широкі кіберможливості для нападу на цивільну інфраструктуру.

Так, наприклад, Естонія та інші східноєвропейські країни звинуватили Москву у створенні перешкод для системи GPS. Окупаційно-терористичний контингент РФ розповсюджує сигнал із Кьоніґсберґа (так званий Калінінград — прим. ред.).

Як повідомило видання Reuters із посиланням на свої джерела, Кремль відповідає за придушення супутникового сигналу літака королівських ВПС. Він використовувався для перевезення міністра оборони Британії Ґранта Шаппса, коли він пролітав над Кьоніґсбергом у березні.

Своєю чергою, Мартін Купка заявив, що «від початку повномасштабної воєнної агресії проти України росія зробила тисячі спроб підірвати роботу залізничних систем Європи». Фактично, Москва нарощує спеціальні гібридні операції всередині Європейської спілки напередодні виборів до Європарламенту.

Кремль руками своїх «сплячих агентів» і шпигунів подвоює зусилля щодо підриву та дезінформації на континенті. Розслідується питання, чи отримували окремі депутати Європарламенту від вкрай правих і лівих партій винагороду за співпрацю із платформою для публікації статей із відвертою російською пропагандою.

«Використання скоординованих мереж і впливових осіб для штучного розповсюдження та посилення фейків про ЄС, які вводять в оману суспільство, підтримки України та інших елементів у соціальних мережах посилюється. Цілком зрозуміло, що росія намагається відновити власну шпигунську мережу у країнах-учасницях НАТО», — додає міністр транспорту Чехії.

Окрім того, медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує своїм читачам, що поразка росії на полі бою в Україні запобігає Третій світовій війні. Західні суспільства тверезіють від багаторічного москвофільства тільки після гучного стусана від сусідів РФ.

Читайте також:
Політика
Ворог десантував у західних країнах чимало своїх агентів, диверсантів і шпигунів. На превеликий жаль, є серед них і громадяни України.
07 травня, 07:09
Світ
Латвія, Литва та Естонія звинуватили московію в глушінні сигналів GPS у Балтійському морі.
29 квітня, 18:37
Політика
Штучно спровокована московитами міграційна криза на кордоні РФ із Суомі не дала Кремлю бажаного результату. На арену виходить реальна зброя.
09 квітня, 12:27
Економіка
Поки одні західні приватні підприємці та великі корпорації допомагають Україні, інші наживаються на співпраці із РФ. На жаль, других більше.
07 квітня, 11:15
Світ
Кремлівські спеціальні служби десятиліттями плели мережу своїх агентів в Європі. Когось підкупали, а когось залякували компроматом.
03 квітня, 08:25
Опінії
Відчайдушні прохачі миру заглядають у криваву пащу агресора. Кіоскери з Банкової та радники з Білого дому злигалися заради спільної мети.
24 березня, 17:20