РФ відповідальна за ескалацію в Україні, – міністр оборони Фінляндії

СВІТ
08 квітня, 11:08
Міністр оборони Фінляндії Антті Кайкконен
Міністр оборони Фінляндії Антті Кайкконен
Фото: Karjalainen

Очільники оборонних відомств Фінляндії та США провели телефонну розмову, в якій обговорили потенційну загрозу для Європи з боку Кремля.

Вони закликали РФ дотримуватися перемир'я на Донбасі й не допускати збройних провокацій, ідеться на офіційному сайті міністерства оборони Фінляндії.

За словами фінляндського урядовця Антті Кайкконена, Москву якнайшвидше слід примусити сісти за стіл перемовин із Києвом, аби зменшити воєнну напругу.

«Цілком зрозуміло, що ключ до вирішення цього конфлікту знаходиться у руках Росії. Бажано, щоби не сталося нічого такого, що може призвести до нового загострення на Сході України, де ситуація і без того складна. Ми не маємо допустити нових жертв. Вся ця ситуація викликає занепокоєння як в Європі, так і у США», – заявив Антті Кайкконен.

Натомість голова американського оборонного відомства Ллойд Остін наголосив у розмові, що його країна планує надати Україні серйозну підтримку і не буде стояти осторонь у разі нового вторгнення путінських окупантів на Донбас.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що директор Московського центру Карнеґі вважає останні військові приготування Кремля підготовкою до війни зі США.

Читайте також:
Концентруємось і пильнуємо!
13 квітня, 09:12
Авторитарні режими кидають виклик заснованому на правилах світоустрою.
23 березня, 21:34
Сатрапи російського “залізного щура” прикриваються тезою про весняний наступ ЗСУ на Донбасі.
09 березня, 19:45
Два російські винищувачі заглибилися всередину території країни приблизно на пів кілометра.
29.07.2020, 15:28
Путін помітно нервує та брякає зброєю.
вчора, 17:55
Ракетний удар по Дудаєву було завдано в момент, коли він розмовляв через супутниковий телефон в безлюдній місцевості.
вчора, 15:29