РФ відповідальна за ескалацію в Україні, – міністр оборони Фінляндії

СВІТ
08.04.2021, 11:08
Міністр оборони Фінляндії Антті Кайкконен
Міністр оборони Фінляндії Антті Кайкконен
Фото: Karjalainen

Очільники оборонних відомств Фінляндії та США провели телефонну розмову, в якій обговорили потенційну загрозу для Європи з боку Кремля.

Вони закликали РФ дотримуватися перемир'я на Донбасі й не допускати збройних провокацій, ідеться на офіційному сайті міністерства оборони Фінляндії.

За словами фінляндського урядовця Антті Кайкконена, Москву якнайшвидше слід примусити сісти за стіл перемовин із Києвом, аби зменшити воєнну напругу.

«Цілком зрозуміло, що ключ до вирішення цього конфлікту знаходиться у руках Росії. Бажано, щоби не сталося нічого такого, що може призвести до нового загострення на Сході України, де ситуація і без того складна. Ми не маємо допустити нових жертв. Вся ця ситуація викликає занепокоєння як в Європі, так і у США», – заявив Антті Кайкконен.

Натомість голова американського оборонного відомства Ллойд Остін наголосив у розмові, що його країна планує надати Україні серйозну підтримку і не буде стояти осторонь у разі нового вторгнення путінських окупантів на Донбас.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що директор Московського центру Карнеґі вважає останні військові приготування Кремля підготовкою до війни зі США.

Читайте також:
Війна
Підрозділи Збройних Сил України підбили чергове судно російської федерації в акваторії Чорного моря неподалік острова Зміїний.
13 травня, 07:09
Світ
Директор американської національної розвідки Евріл Гейнс виступила у Конґресі, окресливши небезпеки від дій Кремля в Україні.
11 травня, 06:56
Війна
Російські окупаційно-терористичні сили зміцнюють власне угруповання між Василівкою та Пологами для нового наступу.
09 травня, 08:01
Світ
Генеральний задум "спеціальної операції" путінського режиму проти України виявився недосяжним для реалізації на практиці.
04 травня, 10:23
Опінії
Росія немає ресурсів для проведення загальної мобілізації та ведення тривалої війни. Країна-бензоколонка здулася.
02 травня, 09:38
Війна
Мобілізовані на тимчасово окупованій частині Донецької області проросійські військовики готуються наступати на Кривий Ріг.
30 квітня, 21:17