РФ відповідальна за виконання Мінських угод, – МЗС Фінляндії

ВІЙНА
16 квітня, 12:15
РФ відповідальна за виконання Мінських угод, – МЗС Фінляндії
Фото: InformNapalm

Постійним брязканням зброї на кордоні з Україною Кремль погіршує ситуацію з колективною безпекою у цілій Європі.

Таку думку в ефірі програми "A-Talk" на телеканалі "Yle 1" висловив міністр закордонних справ Фінляндської Республіки Пекка Гаавісто.

За словами урядовця, саме РФ і особисто Владімір Путін несуть головну відповідальність за виконання Мінських угод щодо встановлення миру на Сході України.

«Ситуація на російсько-українському кордоні загострилася після того, як Росія перемістила у регіон велику кількість своїх військ. Я сподіваюся, що мова йде виключно про навчання, як на цьому наполягають у Москві. Якщо ж ні, то це свідчення чергового витка ескалації конфлікту», – зазначив очільник зовнішньополітичного відомства Фінляндії.

Пекка Гаавісто також закликає РФ негайно сісти за стіл перемовин з Україною, щоби вирішити подальшу долю не тільки деяких тимчасово окупованих районів Донеччини та Луганщини, але й Криму.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", путінський режим не вічний, але його смерть можуть наблизити самі мешканці РФ, які масово вийдуть протестувати на вулиці.

Читайте також:
Кремль не збирається йти з тимчасово окупованих ним районів Донецької та Луганської областей, збільшуючи там свою присутність.
30 липня, 11:35
У складі ОПЗЖ він стабільно валить реформаторські закони і робить все можливе, щоб розвернути Україну в бік РФ.
23 липня, 17:25
Окупанти традиційно плюють на будь-які міжнародні договори.
16 липня, 18:25
Чому Зеленський та «слуги» говорять про право українців продати землю, і не говорять про наше право нею володіти?
07 липня, 17:04
На території тимчасово окупованого росіянами Кримського півострова частка проукраїнськи налаштованих кримчан сягає 22-23%.
22 червня, 11:13