РФ відповідальна за виконання Мінських угод, – МЗС Фінляндії

ВІЙНА
16 квітня, 12:15
РФ відповідальна за виконання Мінських угод, – МЗС Фінляндії
Фото: InformNapalm

Постійним брязканням зброї на кордоні з Україною Кремль погіршує ситуацію з колективною безпекою у цілій Європі.

Таку думку в ефірі програми "A-Talk" на телеканалі "Yle 1" висловив міністр закордонних справ Фінляндської Республіки Пекка Гаавісто.

За словами урядовця, саме РФ і особисто Владімір Путін несуть головну відповідальність за виконання Мінських угод щодо встановлення миру на Сході України.

«Ситуація на російсько-українському кордоні загострилася після того, як Росія перемістила у регіон велику кількість своїх військ. Я сподіваюся, що мова йде виключно про навчання, як на цьому наполягають у Москві. Якщо ж ні, то це свідчення чергового витка ескалації конфлікту», – зазначив очільник зовнішньополітичного відомства Фінляндії.

Пекка Гаавісто також закликає РФ негайно сісти за стіл перемовин з Україною, щоби вирішити подальшу долю не тільки деяких тимчасово окупованих районів Донеччини та Луганщини, але й Криму.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", путінський режим не вічний, але його смерть можуть наблизити самі мешканці РФ, які масово вийдуть протестувати на вулиці.

Читайте також:
Така ціль – усі мають бути боржниками і жити лише з дозволу влади і їх кураторів...
26 квітня, 19:47
У розпал нової ескалації на Сході України спецслужби Кремля взялися вкотре за репресії проти інакодумців на Кримському півострові.
09 квітня, 13:43
Сталінські методи у дії: спершу "закон" про примусове відчуження приватної власності, потім — масова депортація на Сибір.
24 березня, 11:15
Уряд Турецької Республіки стурбований негативними політичними процесами, які 7-й рік відбуваються на окупованому РФ Кримському півострові.
15 березня, 11:23
Перший рік нашому земляку доведеться відсидіти в колонії з надзвичайно суворим режимом.
03 березня, 18:26
Кримчанам досі не втямки, що життя в окупації під російським триколором буде тільки погіршуватися.
26 лютого, 07:51