Бунт має рацію: політеміґранти закликають громадян РФ виходити на протести

СВІТ
14 квітня, 12:15
Бунт має рацію: політеміґранти закликають громадян РФ виходити на протести
Фото: Deutsche Welle

Путінський режим не вічний, але його смерть можуть наблизити самі мешканці РФ, які масово вийдуть протестувати на вулиці.

Таку думку озвучив політеміґрант і координатор руху "Свободный Урал" Андрєй Романов, закликавши земляків через YouTube до повалення ґебістської диктатури.

За словами чоловіка, якого на Росії переслідують за ідею здобути самостійність для низки уральських регіонів, Москва використовує суб'єкти федерації як сировинні придатки.

«Російські регіони – від Калінінграда до Владивостока – завжди будуть крайніми. Московити розв'язують війну в Чечні, Грузії та Україні, стягуючи у зону конфлікту "гарматне м'ясо" з регіонів, але не зі столиці недоімперії. Кремль кидає у топку війни 18-річних юнаків, а потім, коштом регіонів, задобрює маріонеткові режим Кадирова, Лукашенка, Асада і їм подібних. Для московитів мешканці регіонів, як, приміром, Урал, – це звичайні тубільці, а суб'єкти федерації – колонії Кремля. Громадянам РФ слід усвідомити просту істину – "тюрму народів" може знищити лише всенародне повстання. Досить годувати Москву!», – зазначає Андрєй Романов.

Координатор руху "Свободный Урал" також додає, що за надлишкові гроші наближені до Кремля олігархи фінансують російську системну опозицію, котра використовує людей, зменшуючи протестний запал.

«Я певен, що свобода і незалежність регіонів РФ залежить від знищення нинішньої системи. Знищення дощенту, а надалі – побудови на її місці нової держави на новому, значно якісному фундаменті вже без Москви та без Росії як такої», – підсумовує Андрєй Романов.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що путінська Росія насправді доволі слабка, ніж видається на перший погляд.

Читайте також:
«Хто контролює минуле, той контролює майбутнє, а хто контролює сучасність, той всевладний над минувшиною».
09 травня, 20:34
Гарний тролінг ватного "побєдобєсія"...
09 травня, 16:09
Сили повстанців разом із місцевими селянами становили неповних 5 тис. бійців — ворожі не менше 30 тисяч.
25 квітня, 18:02
Мусульмани-ветерани підтвердили, що втікати та ховатись не будуть, і до бою готові.
15 квітня, 16:05
Добровольці готуються дати відсіч ворогу який продовжує стягувати важку техніку до наших кордонів.
13 квітня, 16:00
Фінляндія вистояла у війні з СССР завдяки єдності нації, але попри це не відмовилася від іноземної допомоги.
20 березня, 11:37