РФ випередила Україну за кількістю нових випадків коронавірусних заражень

Опінії
09 жовтня, 09:48
РФ випередила Україну за кількістю нових випадків коронавірусних заражень
Фото: Facebook

Загальний приріст захворюваності в Україні тільки за останній тиждень +47%. Водночас упродовж 1-7 жовтня від COVID-19 померло 1343 українці.

Народний депутат України VIII скликання

Наголошу, це все об'єктивні наслідки проваленої Зе-владою вакцинації. Пригадаймо також неналежну організацію системи охорони здоров'я, відсутність адекватного фінансування медичної сфери тощо.

Гляньте-но, приміром, на показники Великої Британії! Людей, які там хворіють на коронавірус, у 5 разів більше, ніж в Україні, але померлих у 2 рази менше.

Або ж придивіться до показників Сербії. У них кількість хворих така ж сама, як і у нас, однак смертність втричі менша!

Тобто, пандемія вирує всюди й багато де навіть у рази більше.Проте адекватна система охорони здоров'я і проведена вакцинація зменшують кількість важких перебігів хвороби та, відповідно, кількість померлих.

І в цей час ми, на жаль, не бачимо реальних дій "зеленої" влади, щоби виправити ситуацію. Бо вона зайнята питанням Разумкова, розподілом владних портфелів, Трускавцем і продовженням "великого крадівництва/садівництва" тощо.

Переконаний, що з таким підходом Зе-команда докерується до того, що гарні побудовані дороги будуть вести тільки в одне місце. А знаєте яке? Вірно — на кладовище!

Публічні дані про захворюваність та смертність від ковіду в Європі за останні тижні
Публічні дані про захворюваність та смертність від ковіду в Європі за останні тижні
Читайте також:
При цьому найвищий рівень госпіталізації — у Донецькій (64,16%), Запорізькій (62,71%) та Одеській (61,23%) областях.
15 жовтня, 10:25
Українцям приготуватися до мавпувань нашими можновладцями аналогічного, а може і гіршого сценарію.
13 жовтня, 12:18
Школи Пирятинської об'єднаної громади переходять на дистанційну форму навчання у зв'язку з погіршенням епідеміологічної ситуації.
12 жовтня, 08:08
З наступного понеділка, 18 жовтня, всіх учнів середніх загальноосвітніх шкіл Харкова й області дочасно відправлять на осінні канікули.
11 жовтня, 12:56
Зростання кількості інфікованих COVID-19 серед військовослужбовців російської армії в окупованому Криму б'є всі антирекорди.
11 жовтня, 07:51
У лідерах антикоронавірусного щеплення серед працівників закладів середньої освіти в Україні: Луганщина (67,9%) і Київ (62,6%).
02 жовтня, 08:01