РФ як і СССР вчиться на своїх помилках, війна не завершиться цьогоріч

ВІЙНА
03 червня, 17:17
РФ як і СССР вчиться на своїх помилках, війна не завершиться цьогоріч

Прибічникам секти "перемога за 2-3 тижні слід охолонути, бажано десь на передовій. Адже Росія наїжачується зброєю і дронами.

На цьому тижні росіяни опублікували відео, як один з їхніх волонтерських проєктів передав на фронт кілька тисяч дронів-камікадзе, призначених «для знищення техніки та живої сили противника».

Десь задовго до того раніше читав повідомлення у соціальній мережі одного з наших бійців, який розповідав, про велику кількість ворожих безпілотникіч над лінією фронту.

Російські БПЛА фактично тероризують наші окопи, у той час як нам немає що їм протиставити; мовляв, українські проєкти з розробки дронів здебільшого жебракують, і про масові поставки коптерів на фронт мови нема.

Звісно, свідки секти "перемоги за 2-3 тижні" зараз почнуть переконувати, що то все російське ІПСО, що російська армія ось-ось розбіжиться, а Росія – розвалиться...

Проте поки цього не відбулося, пропоную до російської воєнної потуги ставитися серйозно.

Фактом є те, що росіяни вчаться воювати: повільно, з величезними втратами, але тим не менш; у принципі, якщо подивитись на російсько-совєцьку воєнну історію, то саме такий шлях для них і є типовим.

Росія – це не штучний товар, це масове виробництво, а тому там штампують солдатів, танки, гармати і ракети.

Там запускають воєнне виробництво, попри санкції та нестачу робочої сили (вчора, до речі, Володимиру Зеленському доповідали про те, які країни та як допомагають Росії обходити санкції): і дрони закуповують не десятками, а сотнями й тисячами.

На нашому боці, поки, грає людський фактор, бо синонімом для російського генерала чи чиновника є слова "некомпетентність", "бюрократія", "кумівство" та "казнокрадство".

Проте поряд з ними на Росії завжди були рішучі люди, непозбавлені талантів і здібностей, які зростали на війні і все робили для перемоги.

Іноді це їм вдавалося, іноді ні, як в російсько-японську чи Першу світову війни, проте недооцінювати цей людський фактор не варто.

Нікому не секрет, що Росії вигідне затягування конфлікту, адже там щиро сподіваються, що за певний час наші західні союзники втомляться нас підтримувати.

Також Кремль марно вважає, що на Заході прийдуть до влади інші політики, які обмежать допомогу і будуть змушувати Київ сідати за стіл переговорів...

Тішить, що наша влада це сприймає серйозно, бо навіть Зеленський вчора зауважив, що можлива зміна адміністрації в Білому домі "лякає".

Тому єдиним виходом для нас наразі є зосередження всіх наших державних, суспільних і приватних зусиль на веденні війні та реалізації єдиного сценарію перемоги.

Перемога – це розгром російських військ в Україні з подальшим хаосом та розбратом і потенційним розпадом в Росії.
Автор : Роман Пономаренко
Читайте також:
Війна
Московити грабують музеї тимчасово окупованого Севастополя
вчора, 08:30
Війна
Банда Віктора Золотова приймає до своїх лав зеків із банди Євгєнія Прігожина: коло замкнулося, зеки офіційно стають вертухаями.
12 вересня, 18:14
Війна
Його називали одним із «ідеологів новоросії».
12 вересня, 06:35
Політика
Михайло Фрідман фінансував та окупаційні війська московії. Також він надавав послуги страхування окупантам.
05 вересня, 11:30
Війна
Пілот Кузьмінов, який передав Україні Мі-8, закликає росіян слідувати його прикладу
04 вересня, 07:25
Кримінал
Ольга Осипенко працює на росіян та балотується на псевдовиборах від партії "Єдіная Росія"
31 серпня, 14:30