РФ як і СССР вчиться на своїх помилках, війна не завершиться цьогоріч

ВІЙНА
03.06.2023, 17:17
РФ як і СССР вчиться на своїх помилках, війна не завершиться цьогоріч

Прибічникам секти "перемога за 2-3 тижні слід охолонути, бажано десь на передовій. Адже Росія наїжачується зброєю і дронами.

На цьому тижні росіяни опублікували відео, як один з їхніх волонтерських проєктів передав на фронт кілька тисяч дронів-камікадзе, призначених «для знищення техніки та живої сили противника».

Десь задовго до того раніше читав повідомлення у соціальній мережі одного з наших бійців, який розповідав, про велику кількість ворожих безпілотникіч над лінією фронту.

Російські БПЛА фактично тероризують наші окопи, у той час як нам немає що їм протиставити; мовляв, українські проєкти з розробки дронів здебільшого жебракують, і про масові поставки коптерів на фронт мови нема.

Звісно, свідки секти "перемоги за 2-3 тижні" зараз почнуть переконувати, що то все російське ІПСО, що російська армія ось-ось розбіжиться, а Росія – розвалиться...

Проте поки цього не відбулося, пропоную до російської воєнної потуги ставитися серйозно.

Фактом є те, що росіяни вчаться воювати: повільно, з величезними втратами, але тим не менш; у принципі, якщо подивитись на російсько-совєцьку воєнну історію, то саме такий шлях для них і є типовим.

Росія – це не штучний товар, це масове виробництво, а тому там штампують солдатів, танки, гармати і ракети.

Там запускають воєнне виробництво, попри санкції та нестачу робочої сили (вчора, до речі, Володимиру Зеленському доповідали про те, які країни та як допомагають Росії обходити санкції): і дрони закуповують не десятками, а сотнями й тисячами.

На нашому боці, поки, грає людський фактор, бо синонімом для російського генерала чи чиновника є слова "некомпетентність", "бюрократія", "кумівство" та "казнокрадство".

Проте поряд з ними на Росії завжди були рішучі люди, непозбавлені талантів і здібностей, які зростали на війні і все робили для перемоги.

Іноді це їм вдавалося, іноді ні, як в російсько-японську чи Першу світову війни, проте недооцінювати цей людський фактор не варто.

Нікому не секрет, що Росії вигідне затягування конфлікту, адже там щиро сподіваються, що за певний час наші західні союзники втомляться нас підтримувати.

Також Кремль марно вважає, що на Заході прийдуть до влади інші політики, які обмежать допомогу і будуть змушувати Київ сідати за стіл переговорів...

Тішить, що наша влада це сприймає серйозно, бо навіть Зеленський вчора зауважив, що можлива зміна адміністрації в Білому домі "лякає".

Тому єдиним виходом для нас наразі є зосередження всіх наших державних, суспільних і приватних зусиль на веденні війні та реалізації єдиного сценарію перемоги.

Перемога – це розгром російських військ в Україні з подальшим хаосом та розбратом і потенційним розпадом в Росії.
Автор : Роман Пономаренко
Читайте також:
Війна
Дірявість українського запілля дивує та жахає водночас. Ворог контролює наш повітряний простір аж до молдовського Придністров'я.
01 липня, 12:36
Світ
Військова стратегія сіоністської банди зіткнулася із суворою дійсністю. Терористи ХАМАС виявилися згуртованішими, ніж сподівалися у ЦАХАЛ.
16 червня, 19:52
Війна
А Зеленський і Синєгубий переконували, що так не можна.
13 червня, 09:06
Війна
Минулого тижня більша частина російської бойової флотилії залишила порт Новоросійська. Українські захисники вплинули на ворожі тили.
10 червня, 19:21
Війна
Ворог має намір кількісно оновити склад свого окупаційно-терористичного контингенту. Україні слід готуватися до найгіршого сценарію.
04 червня, 20:43
Війна
Нинішній кремлівський бункерний диктатор не відрізняється від свого кумира із вусами. Стиль поведінки той же, як і бажання винищити людей.
28 травня, 13:34