Росіяни радіють ударам по Москві та вимагають більшого

ВІЙНА
31.05.2023, 17:55
Росіяни радіють ударам по Москві та вимагають більшого
Фото: 24 Канал

Чим рішучіше й масованіше українські війська здійснювати повітряні напади на столицю і великі міста РФ, тим швидше населення протверезіє.

Про це у коментарі для інформаційно агенції "Останній Бастіон" заявив відомий російський аналітик, політичний емігрант, а нині медіаексперт у Швейцарії Дмитро Скоробутов.

За його словами, розпропагована Кремлем ціла система протиповітряної оборони не охороняє нікого – дрони спокійно б'ють і по халупах простих людей, і по путінських палацах.

«Минулого літа говорив і писав, що Москва дочекається. Ну, і, будь ласка, сталося, як писалося! Але мої колишні співгромадяни у відповідь сміялися, мовляв, "ну, вже столиці точно нічого боятися, Москва під захистом". Виявляється, що путінське ППО не охороняє нічого і нікого. Зрозуміло, що цілі таких атак насамперед психологічні – викликати паніку у населення, створити атмосферу страху та незахищеності, посіяти хаос у всіх структурах та дезорганізувати їхню роботу», – пояснює Дмитро Скоробутов.

На його думку, як показав навіть удар дроном по Кремлю, росіянам узагалі байдуже на все, як і байдуже на все Владіміру Путіну з оточенням – у них у всіх все йде за заздалегідь узгодженим планом.

«Я маю побоювання, що цей план Кремлю підсунули українські розвідники. Цікаво, якої нової форми він набуде найближчим часом. Ну, не можна так просто вірити у байки про відсутність врат під час понад річного наступу на фронті завдовжки понад 1000 кілометрів, це нонсенс. Але росіяни вірять, бо так кажуть із блакитних екранів, з якими тамтешній plebs не сперечається a priori здавна. Це божевілля, якому немає кінця-краю», – додає Дмитро Скоробутов.

Люди, як і влада (тобто, кремлівський режим – прим. ред.), на переконання нашого співрозмовника, свідомо дистанціювалися від війни, яка блюзнірськи називається "спеціальною військовою операцією".

«Для них війна ніби десь у Зімбабве. Вони вважають, що це їх не стосується, до них вона не дійде, сама закінчиться, а після неї "все буде як раніше". Глупота глупот! Що дивує особисто мене у цій ситуації – абсолютна тиша у суспільстві: ніхто нічого не говорить і не вимагає від влади, ніхто нічим не обурюється, жодної акції протесту, крім убогих "звернень до Путіна".

Вибачте на слові, але дебіли вірять, а не думають, що якщо стануть на коліна, то Путін оживить їх чоловіків, братів і батьків, убитих у бездарній бійні. Нічого взагалі, ніби нічого не відбувається навіть у Білгородській області. При цьому, у когось уже загинув хтось із родичів, хтось ще загине, комусь на голову прилетить дрон – війна вже торкнулася і ще торкнеться...

Але маси, наївшись інфолайна, вірять у "все за планом", у "Росія ніколи не програвала" й у "ніколи не вела загарбницьких воєн". Це лайно так глибоко й міцно сидить у порожніх головах росіян, що вже скам'яніло. Знаєте, я тут ще помітив характерну ментально-психологічну ознаку: росіяни постійно кажуть "вірю" чи "не вірю", але не "думаю" чи "не думаю". Їм якісно промили мізки, причому це стосується вже й молоді до 18 років», – висновує Дмитро Скоробутов.

Насамкінець медіаагенція "Останній Бастіон" пропонує своїм читачам згадати про те, що дрон у небі над Москвою – набагато більший політичний áктор, ніж російська опозиція, яка тільки язиком на ТБ "воює".

Читайте також:
Війна
Московитські війська поволі просуваються українським Сходом. Кремлівський бункерний дід поставив перед ними нове тактичне завдання.
31 травня, 21:45
Війна
МЗС країни відреагувало
04.09.2023, 13:04
Новини
За повної бездіяльності поліції Полтавської області, злочинці вчергове вчинили напад на генерального директора ПОДП ДАК "ХЛІБ УКРАЇНИ"
01.08.2023, 19:27
Війна
Західні посадовці також пояснюють, чому путін обрав для нападу саме лютий 2022-го
26.02.2023, 16:00
Війна
Куди поділася інтегрована та ешелонована системою ППО Олексія Резнікова?
16.12.2022, 16:50
Війна
Доведено аеродромами ВКС РФ у Рязанській і Саратовській областях! А Москві... Москві приготуватися до несподіваного удару.
06.12.2022, 07:54