Рівень видобутку газу на Росії зменшився на 10%

ЕКОНОМІКА
04.05.2023, 19:07
Рівень видобутку газу на Росії зменшився на 10%
Фото: Bloomberg

Основний обсяг зниження припадає на компанію "Газпром", яка від початку 2023 року приховує статистику з видобутку блакитного палива.

Такі відомості з посиланням на власні джерела у російській владі оприлюднило пропагандистське видання "КоммерсантЪ", передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Як з'ясувалося, цьогоріч у березні виробництво газу у РФ зменшилося до 61 мільярда кубічних метрів, а за весь перший квартал на рекордні 180 мільярдів кубічних метрів.

Окрім монополіста – "Газпрому" – доволі сильно скоротили виснажування надр заради блакитного палива і компанія "Газпромнєфть": на 18%, тобто до 8,6 мільярда кубічних метрів.

Падіння рівня видобутку одного з головних пунктів доходів держави-агресорки є наслідком значного скорочення постачань "Газпрому" до країн Європейського союзу після 24.II.2022.

Водночас корпорація-монополіст зараз намагається збільшити постачі до комуністичного Китаю зі східносибірських родовищ, які належать корінним народам Зауралля.

Хоча за словами західних і власне російських аналітиків, обсяги закупівель газу Пекіном у Москви непорівнянні з постачами до Європи, які здійснювалися до початку широкомасштабної агресії проти України.

Окремо "Останній Бастіон" нагадує читачам, що Владімір Путін і його найближче оточення продовжують витискати всі наявні ресурси з РФ, заради єдиної мети – якнайдовше всидіти у Кремлі.

Читайте також:
Війна
Британське національне агентство по боротьбі зі злочинністю хоче конфіскувати 1,1 млн британських фунтів стерлінгів ($1,4 млн) у Петра Авена
05 липня, 16:35
Війна
А доходи російських компаній впали на третину
03 липня, 10:28
Економіка
Відтепер біржовий курс юань/рубль задаватиме траєкторію для решти валютних пар. А отже, стане орієнтиром для всіх учасників ринку.
16 червня, 07:01
Війна
Московська біржа зупинила торги доларом, євро та гонконгським доларом.
13 червня, 10:25
Світ
Державне утворення Ізраїлі відсторонили від найбільшої у світі виставка озброєнь.
01 червня, 09:05
Політика
Народні обранці північноєвропейської республіки пропонують наслідувати сусідів. Днями в Естонії президент підписав відповідний закон.
31 травня, 14:52