Рівень видобутку газу на Росії зменшився на 10%

ЕКОНОМІКА
04 травня, 19:07
Рівень видобутку газу на Росії зменшився на 10%
Фото: Bloomberg

Основний обсяг зниження припадає на компанію "Газпром", яка від початку 2023 року приховує статистику з видобутку блакитного палива.

Такі відомості з посиланням на власні джерела у російській владі оприлюднило пропагандистське видання "КоммерсантЪ", передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Як з'ясувалося, цьогоріч у березні виробництво газу у РФ зменшилося до 61 мільярда кубічних метрів, а за весь перший квартал на рекордні 180 мільярдів кубічних метрів.

Окрім монополіста – "Газпрому" – доволі сильно скоротили виснажування надр заради блакитного палива і компанія "Газпромнєфть": на 18%, тобто до 8,6 мільярда кубічних метрів.

Падіння рівня видобутку одного з головних пунктів доходів держави-агресорки є наслідком значного скорочення постачань "Газпрому" до країн Європейського союзу після 24.II.2022.

Водночас корпорація-монополіст зараз намагається збільшити постачі до комуністичного Китаю зі східносибірських родовищ, які належать корінним народам Зауралля.

Хоча за словами західних і власне російських аналітиків, обсяги закупівель газу Пекіном у Москви непорівнянні з постачами до Європи, які здійснювалися до початку широкомасштабної агресії проти України.

Окремо "Останній Бастіон" нагадує читачам, що Владімір Путін і його найближче оточення продовжують витискати всі наявні ресурси з РФ, заради єдиної мети – якнайдовше всидіти у Кремлі.

Читайте також:
Економіка
Московія продовжує набивати свій державний бюджет валютою, продаючи Заходу і Сходу вкрадені у поневолених корінних народів ресурси.
15 вересня, 20:28
Війна
Йдеться про компанії, які беруть участь у ремонті кораблів, пов'язаних із Міністерством нападу Московії
15 вересня, 13:28
Світ
Єврокомісія підтвердила, що московити не мають права ввозити до ЄС особисті автомобілі, а також смартфони, ноутбуки та інші речі
10 вересня, 12:47
Опінії
Міжнародні бізнеси мають розуміти всі ризики від співпраці з росіянами
07 вересня, 09:05
Економіка
Західна стратегія зі стримання експорту "чорного золота" з РФ на міжнародний спрацювала лише наполовину, але могло бути гірше.
03 вересня, 20:58
Політика
Її екстрено забрали з Німеччини перед вторгненням в Україну і доробляли на росії вже під час війни
23 серпня, 08:34