Санкції обмежують можливості Росії убивати українців

ЕКОНОМІКА
23 квітня, 18:12
Санкції обмежують можливості Росії убивати українців
Фото: Business Today

Владімір Путін і його найближче оточення продовжують витискати всі наявні ресурси з РФ, заради єдиної мети – якнайдовше всидіти у Кремлі.

Про це у програмі "Conflict Zone" на телеканалі "Deutsche Welle" заявив ректор Російської економічної школи Сергєй Гурієв, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

За його словами, кремлівський бункерний щур уже зіштовхнувся із серйозними фінансовими обмеженнями, адже нині витрачати мільярди бюджетних коштів на війну проти України дається все важче.

«Однак поки що у режиму все ще є ресурси, в тому числі й ті, які він накопичив впродовж 2022 року, коли Захід заморозив активи Центрального банку Росії, але продовжив купувати російські нафту і газ, даючи Путіну гроші. І все ж таки ми бачимо, що, наприклад, за останні пів року лінія фронту практично не змінилася. І це також вплив економічних санкцій. Санкції обмежують можливості Путіна вбивати українців. У даному конкретному випадку я сказав би, що війна триватиме доти, доки Путін перебуває при владі.

Але скільки ще буде вбито українських солдатів, цивільних осіб, скільки ще зруйновано міст – залежить від того, скільки грошей ми йому дозволимо отримати. Система побудована на особистості Путіна, який дає зрозуміти своєму оточенню, що вони не зможуть без нього функціонувати. Вони знищать один одного, якщо Путін зникне. Це означає – а Путін смертна людина, і вона не молода,  – що коли її не стане, система повинна буде змінитися», – зазначив Сергєй Гурієв.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам про те, що тільки невеликий відсоток із сотень західних корпорацій, які пообіцяли залишити РФ після торішнього лютневого вторгнення, зробили це.

Читайте також:
Економіка
Китайські комуністи міцно прив'язали до себе російських васалів, яким для продовження війни проти України треба багато валюти.
04 вересня, 18:16
Опінії
Волонтери, видихайте. Національний банк України не збирає інформацію про окремих клієнтів.
05 червня, 19:42
Економіка
Ресурсна федерація московії переживає нелегкі часи, адже мусить пристосовуватися до наслідків геополітичних забаганок свого диктатора.
23 травня, 20:49
Опінії
Це той випадок, коли наша бідність є нашим плюсом. Бо підтримувати певний рівень соціальних стандартів в Україні набагато легше.
03 травня, 21:40
Економіка
Китайська народна республіка невдовзі матиме чималу діру у власній економіці, до коронавірусної пандемії додасться втеча інвесторів.
21 березня, 17:17
Економіка
Запаси китайських китайської валюти – юань – на рахунках російського Центрального банку вичерпаються вже до кінця поточного 2023 року.
25 січня, 20:23