Рівень вуглекислого газу продовжує стрімко зростати, — дані ООН

25.11.2020, 11:46
Рівень вуглекислого газу продовжує стрімко зростати, — дані ООН
Фото: Reuters

Зупинка промисловості через коронавірусні карантинні обмеження не вплинула на рівень вуглекислого газу (CO2) в атмосфері.

Про це йдеться у річному метеорологічному звіті під назвою "Кліматичний діалог — 2020".

Його основні тези нещодавно оприлюднили на офіційному сайті Організації об'єднаних націй.

Група міжнародних метеорологів має певність, що тимчасове блокування роботи більшості заводів і фабрик у світі, пов'язане з пандемією, уповільнило, але не зменшило кількість шкідливих викидів.

«За нашими даними, поступова зупинка промисловості на всій планеті призвела б до продукування рекордно низького рівня вуглекислого газу та інших отруйних речовин. Наразі концентрація парникових газів, які затримують тепло в атмосфері, підвищуючи температуру повітря, спричиняє підвищення рівня моря та екстремальні погодні зміни. Якщо промисловість не переорієнтується, попри виклики пандемії COVID-19, рівень CO2 продовжуватиме зростати небаченими темпами», — йдеться у звіті ООН.

У свою чергу "Останній Бастіон" нагадує читачам, що англійські науковці наполягають на необхідності системних змін, аби вирівняти криву шкідливих викидів і не допустити найгірших наслідків для клімату.

Читайте також:
Глобальне потепління і незворотні кліматичні зміни на планеті пришвидшують опріснення солоних океанічних вод.
14 квітня, 08:59
Пекін продовжує узалежнювати від себе африканські країни, інвестуючи мільярди юанів у довгострокові проєкти на чорному континенті.
23 березня, 10:27
Майже півтисячі екоактивістів вимагають від швейцарської влади ухвалити низку так званих "кліматичних законів".
21.09.2020, 14:07
Інженери Космічного центру імені еміра Могаммеда бін Рашида у Дубаї розпочали будівництво транспортного засобу для висадки на Місяці.
17 квітня, 19:07
Сонячне випромінювання допомагає зараженим коронавірусом людям подолати хворобу та уникнути смерті від її ускладнень.
15 квітня, 10:23
Індекс цін на харчі та продукти сільського господарства сягнув позначки 7-річної давнини – у середньому він становить 118,5 пунктів.
12 квітня, 08:59