Російська воєнна доктрина переписується після кожної поразки в Україні

ВІЙНА
19 листопада, 14:07
Російська воєнна доктрина переписується після кожної поразки в Україні
Фото: Twitter

Впіймавши облизня на Київщині, Чернігівщині, Сумщині, Харківщині та Херсонщини, ворог став учитися. Не тільки на своїх, а й наших помилках.

Таку думку з передової на Запорізькому напрямку озвучив фронтовик-аеророзвідник Олександр Солонько. Він стверджує, що російські окупанти швидко виправляють помилки, допущені торік, і це для України може бути фатальним явищем.

Саме тому, переконаний військовослужбовець Збройних Сил України, нашому суспільству слід відкинути вигадані пропагандистами переможні реляції та всіляко посилити допомогу нашим захисникам. Окупанти вчаться й будуть намагатися робити все, щоби розсварити українців для отримання швидкого успіху на полі бою.

«Російська воєнна доктрина, як не крути, побудована на багаторічному досвіді. І власному і чужому. Вони буквально на ходу переймають і наш досвід. Ця доктрина містить широкий набір «нелінійних» заходів, які завжди стають суттєво актуальнішими, коли на полі бою нема успіхів як зараз. Попри шалені зусилля перехопити ініціативу, поки що загарбники зазнають невдач, хоча для нас це все одно дається шаленими зусиллями з усіма витікаючими...

І от в цій ситуації москалі подвоюють, потроюють зусилля, щоби підірвати нас зсередини. І дуже неприємно бачити як у нашому суспільстві багато людей, зокрема з великою аудиторією, з радістю підігрують цьому свідомо чи ні. Раціональних пояснень цьому можна знайти багато. Але це все другорядне. Незаперечний факт полягає в тому, що ми вже на ці граблі наступали. Наступимо знову — це буде кінець.

Я розумію, що ситуація на фронті впливає не тільки на русню, але й на нас. Тим більше, що ці танці надовго. Тому у багатьох є спокуса спрямувати залишок енергії на щось внутрішнє, другорядне, але таке, на що можливо вийде простіше впливати. Це хибна дорога. Ми змогли перемогти під Києвом, Черніговом і Сумами саме завдяки повному напруженню всіх можливих на той момент зусиль і ресурсів. З того часу цей принцип не змінився. Ми не зникнемо як держава лише при збереженні такого підходу. Туди й варто спрямувати свою енергію», — зазначив Олександр Солонько.

Читайте також:
Позиція
Вже давно очевидно, що ціна політичного життя ЗЄрмаків й інших «слуг неукраїнського народу» є зменшення населення України.
13:34
Війна
Представники корінних народів великої ресурсної федерації завжди були «гарматним м'ясом». Вони покірно і відносно дешево вмирають за Кремль.
06 грудня, 08:23
Кримінал
Їхній кривавий бізнес — смерть. І вони вправно це доводять на кожному континенті: від Бахмута до Банґі, від Каракаса до Джохара.
05 грудня, 19:51
Війна
Окупаційно-терористичний контингент РФ провадить проти нас тотальну війну на винищення. Засобів для цього у ворога ще вдосталь.
05 грудня, 13:34
Війна
Поки лідери держав-учасниць Північноатлантичного альянсу зволікають із постачанням зброї Україні, РФ формує новий ударний кулак.
05 грудня, 06:09
Війна
Окупантів солдатів пригостили отруєним алкоголем та їжею.
02 грудня, 20:34