Російські агенти впливу розхитують «латвійського човна»

СВІТ
25.12.2022, 17:01
Російські агенти впливу розхитують «латвійського човна»
Фото: Telegram

У Ризі вирують справжні шпигунські пристрасті через діяльність одного парламентаря. Виявилося, чоловік публічно висловлює тези Кремля.

На жаль, Сейм Латвійської республіки ще не може конкурувати з Верховною Радою України за рівнем чистоти від політсил проросійського спрямування. Проте тенденція суспільної дезінфекції стає дедалі переконливішою.

Так, народний депутат від прокремлівської партії "За стабільність!" (лат. Partija Stabilitatei) – Алєксєй Росліков, опісля надання коментаря кацапським пропагандистським ЗМІ підштовхнув Службу Державної Безпеки Латвії до винесення постанов. Йдеться про обмеження діяльності згаданої політичної сили.

Згодом нащадок окупантів заявив про те, що не має претензій до Служби Державної Безпеки й зауважив, що «служба виконує свої обов'язки, слідкуючи за інформпростором». Надавати інтерв'ю кацапським ЗМІ він більше не буде.

Діяльність спецслужб Латвії викликає захват і схвалення. Чому? – Ну, бо своїми діями вони виразно унаочнюють те, як повинен виглядати псячий намордник на обличчі русскіх свиней.

Автор : Головред Дмитро Савченко
Читайте також:
Війна
Зараз є унікальна можливість прибрати всі міни сповільненої дії. Ті самі, які Росія заклала на постімперському просторі.
23 вересня, 21:54
Світ
Більшість західних сусідів ресурсної федерації московії намагаються чимдуж відмежуватися від небезпечної країни-агресорки.
24 серпня, 17:22
Політика
70-річний воєнний злочинець, який просиджує штанці та пудить у валізи, перебуваючи у бункерах Кремля, мусить постати перед судом.
16 серпня, 21:50
Політика
Віктор Орбан нарешті змилувався над скандинавською монархією, давши "зелене світло" на шляху до Північноатлантичного альянсу.
30 липня, 16:01
Світ
Таллінн збільшує витрати на оборону до 3% ВВП, натомість Зе-влада піймала Бога за бороду, не вважаючи національну безпеку пріоритетом.
17 липня, 20:21
Світ
Угорський парламент не збереться до осені задля того, щоби ратифікувати угоду про дозвіл Швеції вступити у Північноатлантичний альянс.
13 липня, 19:32