Російські агенти впливу розхитують «латвійського човна»

СВІТ
25.12.2022, 17:01
Російські агенти впливу розхитують «латвійського човна»
Фото: Telegram

У Ризі вирують справжні шпигунські пристрасті через діяльність одного парламентаря. Виявилося, чоловік публічно висловлює тези Кремля.

На жаль, Сейм Латвійської республіки ще не може конкурувати з Верховною Радою України за рівнем чистоти від політсил проросійського спрямування. Проте тенденція суспільної дезінфекції стає дедалі переконливішою.

Так, народний депутат від прокремлівської партії "За стабільність!" (лат. Partija Stabilitatei) – Алєксєй Росліков, опісля надання коментаря кацапським пропагандистським ЗМІ підштовхнув Службу Державної Безпеки Латвії до винесення постанов. Йдеться про обмеження діяльності згаданої політичної сили.

Згодом нащадок окупантів заявив про те, що не має претензій до Служби Державної Безпеки й зауважив, що «служба виконує свої обов'язки, слідкуючи за інформпростором». Надавати інтерв'ю кацапським ЗМІ він більше не буде.

Діяльність спецслужб Латвії викликає захват і схвалення. Чому? – Ну, бо своїми діями вони виразно унаочнюють те, як повинен виглядати псячий намордник на обличчі русскіх свиней.

Автор : Дмитро Савченко
Читайте також:
Політика
Попри те, що північно-західним регіонам росії бракує достатньої кількості військ, це не заважає провокувати загрозу. Ескалації не уникнути.
23 червня, 17:30
Світ
Безпека 5,5-мільйонної країни на півночі Європи у руках самих її мешканців. Адже, коли нація об'єднана, її важко перемогти навіть зброєю.
04 червня, 06:00
Світ
Маленька балтійська республіка надала прихисток тисячам утікачам від війни. Українці серед них упевнено займають друге місце.
03 червня, 08:27
Опінії
Як грім серед ясного неба днями сталася чергова кремлівська провокація. Але згодом міністерство війни встигло все спростувати й заперечити.
26 травня, 13:00
Політика
Естонський центр «Uralic» виступив із несподіваним оголошенням, здивувавши громадськість. Україна не зникає з європейського порядку денного.
19 травня, 12:04
Світ
Маленька балтійська республіка готується до можливої російської агресії. У Таллінні знають, чим завершуються всі провокації Москви.
12 травня, 16:12