Російські агенти впливу розхитують «латвійського човна»

СВІТ
25.12.2022, 17:01
Російські агенти впливу розхитують «латвійського човна»
Фото: Telegram

У Ризі вирують справжні шпигунські пристрасті через діяльність одного парламентаря. Виявилося, чоловік публічно висловлює тези Кремля.

На жаль, Сейм Латвійської республіки ще не може конкурувати з Верховною Радою України за рівнем чистоти від політсил проросійського спрямування. Проте тенденція суспільної дезінфекції стає дедалі переконливішою.

Так, народний депутат від прокремлівської партії "За стабільність!" (лат. Partija Stabilitatei) – Алєксєй Росліков, опісля надання коментаря кацапським пропагандистським ЗМІ підштовхнув Службу Державної Безпеки Латвії до винесення постанов. Йдеться про обмеження діяльності згаданої політичної сили.

Згодом нащадок окупантів заявив про те, що не має претензій до Служби Державної Безпеки й зауважив, що «служба виконує свої обов'язки, слідкуючи за інформпростором». Надавати інтерв'ю кацапським ЗМІ він більше не буде.

Діяльність спецслужб Латвії викликає захват і схвалення. Чому? – Ну, бо своїми діями вони виразно унаочнюють те, як повинен виглядати псячий намордник на обличчі русскіх свиней.

Автор : Головред Дмитро Савченко
Читайте також:
Опінії
Процес взаємоінтеграції Румунії та Молдови неспішно йде. Це може відбутися за зразком поглинання Західною Німеччиною (ФРН) Східної (НДР).
04 березня, 19:54
Опінії
Нині існує реальна загроза вчинення російськими агентами терактів і захоплення державних установ у Кишиневі. "П'ята колона" чекає наказу.
14 лютого, 17:42
Світ
Цієї весни у Суомі відбудуться парламентські вибори, а вже за рік – президентські, на яких РФ має намір висунути своїх агентів впливу.
30 січня, 06:00
Політика
Через зміну регіонального лідера на місце РФ прийдуть Україна і Польща. Союз Києва і Варшави не несе загрози існування для наших сусідів.
18.12.2022, 06:00
Світ
Роками Угорщина стабільно входить у Топ-5 ворожих до України країн, наряду з РФ, РБ, Сирією та Іраном. Чому? Бо заслужила!
15.09.2022, 17:23
Світ
Співзасновник урядової польської партії "Право і справедливість" та експрем'єр-міністр (у 2006-2007 роках) назвав головних союзників країни.
09.09.2022, 08:12