Російські карателі вбили білоруського партизана в окупованій Карелії

ВІЙНА
10 березня, 13:00
Російські карателі вбили білоруського партизана в окупованій Карелії

49-річний Мікалай Аляксееў був дійсним військовослужбовцем Полку імені Кастуся Каліноўскага. Днями його застрелили терористи ФСБ РФ.

Про це кореспонденту медіаагенції «Останній Бастіон» повідомили бійці Карельського національного батальйону у складі Збройних Сил України. Як вдалося з'ясувати, громадянин Білорусі виконував спеціальне завдання, але був викритий каральними службами московії.

Зі слів нашого співрозмовника, який побажав залишитися неназваним із міркувань безпеки, досвідчений фронтовик Мікалай Аляксееў погодився стати зв'язковим для підпілля Карельського національного руху. Проте нові й незвичні умови на чужій місцевості далися в знаки.

«Білоруси, литвини із давніх-давен мали схожу з карелами долю та спільний фронт боротьби проти одвічного ворога. Шляхи наших народів тісно пов'язані антибільшовицьким опором, результатом кульмінації якого стала депортація білоруських патріотів у Карелію після Другої світової війни. З відтоді триває спільна боротьба на великому обширі Сходу Європи: в Україні, Білорусі та Карелії.

Днями наші підпільними повідомили страшне — чекістські пси обірвали життя литвинського борця за свободу Білорусі та Карелії. Мікалай Аляксееў вів рішучу підривну діяльність проти московитів, маючи намір здійснити підрив будівлі окупаційної адміністрації. На жаль, ворожа куля вбила його в Олонецькому районі, але Мікалай до останнього подиху чинив спротив катам. Честь! Відплатимо за загибель побратима», — заявив один із бійців Карельського національного батальйону.

Крім того, як уже повідомляла медіаагенція «Останній Бастіон», цього тижня на Північному Кавказі знову було гаряче. Окупаційно-терористичний контингент РФ намагається задушити національний спротив інґушів.

Читайте також:
Світ
Прем'єр-міністр державного утворення Ізраїль, як і його приятель путін, лютує. Обидва відкидають усі звинувачення у воєнних злочинах.
вчора, 19:25
Опінії
На жаль, ворожа пропаганда використовує будь-які теракти на Московії як привід для співчуття. І західне суспільство їй у цьому підігрує...
28 квітня, 18:30
Війна
Московити продовжують чинити психологічний тиск і здійснювати терор на українців Півдня та Сходу. Ворог прагне тотальної деморалізації.
28 березня, 20:25
Війна
Незалежно від того, хто і як голосував від серпня 1991 року у прикордонних регіонах України, винні у смертях наших громадян лише росіяни.
20 березня, 06:01
Опінії
У ворога на нашу перлину Причорномор'я плани ще від 2014 року. Проте наша Одеса не по зубах московитам, які всюди сіють смерть.
17 березня, 13:00
Війна
Попри кількісну перевагу озброєному до зубів ворогу все ж бракує власного «гарматного м'яса». Тому московити відловлюють українців.
26 лютого, 21:41