Білоруські політемігранти готують заколот

ПОЛІТИКА
01 березня, 06:09
Білоруські політемігранти готують заколот
Фото: Politico

Станом на сьогодні опозиційні діячі північного сусіда України не мають змоги скинути диктатуру. Білорусь окупована російськими військами.

Попри цей факт представники руху опору «BYPOL», яка вимушено перебуває у Польщі, оголосила про підготовку до державного перевороту. Такі відомості з Варшави оприлюднила європейська редакція міжнародного видання Politico.

Поспілкувавшись із колишнім офіцером білоруської армії Аляксандром Азаровим, який входить до керівництва «BYPOL», з'ясувалося, що на лукашенківський режим чекає велика неприємність. Деталі чоловік відмовився коментувати.

«Ми розробили план і у потрібний час утілюватимемо його у життя. Єдине, що можу сказати, так це те, що забезпечення поразки путіна в Україні необхідне для ослаблення режиму лукашенка. Без путіна немає лукашенка... Якщо Україна зможе розпочати успішний наступ, путін більше не матиме часу на Білорусь», — переконаний Азаров.

За його словами, 2 роки поспіль представники «BYPOL» здійснюють диверсійні акти проти російських військ, намагаючись допомогти Україні перемогти. Білоруські партизани атакували російські літаки, пошкоджували залізниці та навчають добровольців, які воюють проти окупантів на Донбасі.

Водночас «Останній Бастіон» нагадує своїм читачам про те, як торік у грудні в українські столиці відбулася конференція зі створення Білоруської визвольної армії. Національні сили сусідньої країни потребують об'єднання.

Читайте також:
Економіка
Польські підприємці не підтримують протестувальників, але і не заважають блокувати кордон. Ця критична ситуація вбиває бізнес обох країн.
05 квітня, 19:17
Політика
НАТО і ЄС не можуть поводитися так, ніби зараз мирний час. Допомогти Україні здолати російського агресора — моральний обов'язок Заходу.
20 лютого, 19:21
Світ
Естонія з Латвією розпочали будівництво фортифікацій на російському кордоні. У Таллінні та Ризі побоюються агресивних дій Москви.
16 лютого, 06:07
Опінії
Вочевидь у Тбілісі нарешті визначилися, з ким вони. На жаль, грузинський уряд обрав Москву, яка щедро платить кривавою валютою за службу.
06 лютого, 20:38
Світ
Гельсинкі готується до тривалого протистояння з Москвою. Штучна міграційна криза не похитнула холоднокровну, стійку фінську націю.
04 лютого, 19:08
Політика
У другому за крісло голови держави змагатимуться кандидати від урядової Національної Коаліційної партії та опозиційної партії «Зелених».
29 січня, 19:26