Російські літаки активно застосовують крилаті авіабомби, – Юрій Ігнат

ВІЙНА
30.03.2023, 17:12
Російські літаки активно застосовують крилаті авіабомби, – Юрій Ігнат
Фото: Glavred.net

Наперекір поширеній серед громадськості думці, окупанти з РФ ще мають удосталь авіабомб і ракет для завдання масованих ударів.

Про це під час прямого етеру загальнонаціонального телемарафону "Єдині новини" заявив речник Повітряних сил Збройних Сил України полковник Юрій Ігнат.

За його словами, російські загарбники ініціювали нову загрозу, активно застосовуючи крилаті авіабомби на підльоті до нашого кордону або ж поточної лінії фронту.

«Не залітаючи в зону поразки нашої ППО, вони скидають ці бомби. Бомби по 500 кг летять десятки кілометрів, нагадаю, ця бомба має бойову частину, з цим треба щось робити. Не тільки засобами ППО, які ми чекаємо, але все ж посилювати тиск і роботу із західними партнерами щодо створення авіаційної коаліції та надання Україні винищувачів», – повідомив полковник Ігнат.

Окремо речник Повітряних сил додав, що у Генштабі чітко знають, який тип літаків нині потребують ЗСУ, аби протистояти ракетним атакам ворога, бо системи ППО, навіть сучасні, не здатні покрити всю територію країни.

Своєю чергою, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", у росіян в арсеналах ще тисячі ракет, але вони використовують їх набагато більше, ніж виробляють.

Читайте також:
Війна
Країна повідомила про інцидент своїх союзників та координує з ними свої дії.
15:00
Війна
Сирія, Україна, Ґаза (ширше — Палестина)... Що поєднує ці чужі одна одній країни? Вочевидь варварський терор дикунів із ракетами й дронами.
11 липня, 20:34
Опінії
Усе частіше постаємо перед думкою, що українці — не пішак, а скоріше, слабка фігура, якою жертвують заради знесилення такого гравця, як РФ.
11 липня, 07:18
Світ
Попри фіаско військової операції у Ґазі, сіоністи відкрито декларують далекосяжну мету. Йдеться про захоплення арабських країн.
19 червня, 13:38
Війна
РФ відправляє молодих африканців вмирати в Україну. Рекрутинг «гарматного м'яса» відбувається у зайнятих терористами «Вагнера» країнах.
10 червня, 14:52
Економіка
РФ комплексно працює над знищенням нашої держави. Спершу знелюднили Схід та пограбували Південь, тепер обрали Північ для руйнації.
30 травня, 07:19