Російські літаки активно застосовують крилаті авіабомби, – Юрій Ігнат

ВІЙНА
30 березня, 17:12
Російські літаки активно застосовують крилаті авіабомби, – Юрій Ігнат
Фото: Glavred.net

Наперекір поширеній серед громадськості думці, окупанти з РФ ще мають удосталь авіабомб і ракет для завдання масованих ударів.

Про це під час прямого етеру загальнонаціонального телемарафону "Єдині новини" заявив речник Повітряних сил Збройних Сил України полковник Юрій Ігнат.

За його словами, російські загарбники ініціювали нову загрозу, активно застосовуючи крилаті авіабомби на підльоті до нашого кордону або ж поточної лінії фронту.

«Не залітаючи в зону поразки нашої ППО, вони скидають ці бомби. Бомби по 500 кг летять десятки кілометрів, нагадаю, ця бомба має бойову частину, з цим треба щось робити. Не тільки засобами ППО, які ми чекаємо, але все ж посилювати тиск і роботу із західними партнерами щодо створення авіаційної коаліції та надання Україні винищувачів», – повідомив полковник Ігнат.

Окремо речник Повітряних сил додав, що у Генштабі чітко знають, який тип літаків нині потребують ЗСУ, аби протистояти ракетним атакам ворога, бо системи ППО, навіть сучасні, не здатні покрити всю територію країни.

Своєю чергою, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", у росіян в арсеналах ще тисячі ракет, але вони використовують їх набагато більше, ніж виробляють.

Читайте також:
Війна
Відчуття слабкості динамічне. Адже слабкими себе відчувають терористи, у нашому випадку російські, відносно до власних примарних очікувань.
14 квітня, 21:07
Світ
Уряд Тайваню засудив китайську військову загрозу
12 квітня, 15:04
Світ
Ісламські фундаменталісти з пуштунського руху "Талібан" протягують руку допомоги Кремлю в обмін на зенітно-ракетний комплекс С-400.
11 квітня, 17:38
Війна
Звіт британських аналітиків про невійськові операції рф.
07 квітня, 12:25
Світ
Командувач сухопутних військ і син диктатора Уґанди пообіцяв допомогти кремлівському бункерному щуру своїм "гарматним м'ясом".
31 березня, 17:17
Опінії
Будь-яка війна, якщо вона масштабна, приводить до зміни балансів. Адже сучасна війна ніколи не обмежується двома противниками.
22 березня, 20:13