Російські літаки активно застосовують крилаті авіабомби, – Юрій Ігнат

ВІЙНА
30 березня, 17:12
Російські літаки активно застосовують крилаті авіабомби, – Юрій Ігнат
Фото: Glavred.net

Наперекір поширеній серед громадськості думці, окупанти з РФ ще мають удосталь авіабомб і ракет для завдання масованих ударів.

Про це під час прямого етеру загальнонаціонального телемарафону "Єдині новини" заявив речник Повітряних сил Збройних Сил України полковник Юрій Ігнат.

За його словами, російські загарбники ініціювали нову загрозу, активно застосовуючи крилаті авіабомби на підльоті до нашого кордону або ж поточної лінії фронту.

«Не залітаючи в зону поразки нашої ППО, вони скидають ці бомби. Бомби по 500 кг летять десятки кілометрів, нагадаю, ця бомба має бойову частину, з цим треба щось робити. Не тільки засобами ППО, які ми чекаємо, але все ж посилювати тиск і роботу із західними партнерами щодо створення авіаційної коаліції та надання Україні винищувачів», – повідомив полковник Ігнат.

Окремо речник Повітряних сил додав, що у Генштабі чітко знають, який тип літаків нині потребують ЗСУ, аби протистояти ракетним атакам ворога, бо системи ППО, навіть сучасні, не здатні покрити всю територію країни.

Своєю чергою, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", у росіян в арсеналах ще тисячі ракет, але вони використовують їх набагато більше, ніж виробляють.

Читайте також:
Війна
Уже півтора року північні та східні сусіди України спільними зусиллями здійснюють криваву воєнну агресію, підставляючи один одному плече.
03 вересня, 20:07
Війна
Станом на тепер військово-політичне керівництво РФ збирає ресурси для тривалої війни на виснаження не тільки проти України.
10 серпня, 17:34
Війна
Станом на цю мить відомо про щонайменше двох загиблих і десятьох поранених українців у наслідок підступного удару агресора.
09 серпня, 20:43
Блоги
Добре вихованих завжди тягне до пришелепкуватих. Як скажімо французьких чи італійських співаків до російської публіки.
24 липня, 16:48
Світ
Сіоністський режим Беньяміна Нетаньягу розпочав чергову "протитерористичну операцію" на Західному березі річки Йордан.
04 липня, 16:31
Кримінал
Уряд прокремлівського узурпатора влади в Ізраїлі прем'єр-міністра Беньяміна Нетаньягу потурає шовіністам і ксенофобам.
22 червня, 19:05