Російські окупанти готуються видобувати літій на Донеччині

ВІЙНА
11 січня, 20:24
Російські окупанти готуються видобувати літій на Донеччині

Загарбникам з ресурсної федерації московії мало знищити та підкорити Україну. Вони прагнуть привласнити надра нашої Богом даної землі.

Про це із посиланням на власні джерела повідомив радник Маріупольського міського голови Петро Андрющенко. За його словами, російські чиновники поклали око на Шевченківське родовище літію, яке знаходиться на підконтрольній Україні території Донецької області.

Так, поки Кремль через своїх іноземних маріонеток у пресі та урядах просувають тезу щодо «потенційно можливих мирних перемовин, які чомусь не хоче Київ», до Донецька приїхали співробітники «Атомредметзолото». Це підприємство гірничорудного дивізіону стратегічно важливої державної корпорації «Росатом».

Російські окупанти готуються видобувати літій на Донеччині_1
Російські окупанти готуються видобувати літій на Донеччині_3

«Представники вказаної компанії погодили у самозваному «кабінеті міністрів ДиНиРи» дозвільні документи на видобуток літію. Тепер на підставі цих документів вони подають заявку на отримання відповідної ліцензії в Мінприроди РФ. Це не було б такою новиною (ну, типове державне мародерство ресурсів знов), якби не одне але... Шевченківське родовище літію знаходиться на підконтрольній Україні території Донецької області.

Тобто буквально за декілька кілометрів від Курахового у напрямку Дніпропетровської області. Тому ніяких планів щодо зупинки або закінчення війни росіяни не мають і це факт. А от проросійській спільноті в Україні варто замислитися, за щó ж насправді воюють росіяни:а «русских» або українські ресурси. Відповідь очевидна», — слушно зауважив Петро Андрющенко.

Насамкінець медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, що поки російські олігархи заробляють на війні, їхні родичі обзавелися віллами у Франції. Уникнути санкційного тиску їм допомагають, імовірно, ділові зв'язки в Європі, набуті за минулі десятиліття.

Російські окупанти готуються видобувати літій на Донеччині_5
Читайте також:
Війна
Старі-«добрі» практики більшовицьких бузувірів досі панують у лавах війська РФ. Кожен захоплений у полон українець зазнає нелюдських тортур.
27 березня, 20:54
Політика
Однією із головних загроз міжнародній безпеці завжди були спеціальні (каральні) служби Кремля. Незалежно від назви їхня методика стабільна.
26 березня, 06:00
Війна
Ворог не здатен зупинити просування загонів РДК і ЛСР на нібито своїй території, що вже казати про нове вторгнення з Білгородщини й Курщини.
21 березня, 06:02
Війна
Масштабна гуманітарна криза, викликана війною Ізраїля у Ґазі, загрожує всьому регіону. Діти страждають на гостре недоїдання і зневоднення.
19 березня, 06:00
Світ
Чинний окупаційно-терористичний режим Ізраїля хоче завдати «остаточного удару» по південній частині смуги Ґази. Палестинці у небезпеці.
17 березня, 16:31
Кримінал
Російські загарбники продовжують хизуватися терором і репресіями українців. Забаганки кремлівського бункерного діда для них понад усе.
03 березня, 10:26