Російські ракетні обстріли України триватимуть усю зиму на вимогу товариша Сі

ВІЙНА
09 січня, 20:23
Російські ракетні обстріли України триватимуть усю зиму на вимогу товариша Сі

Кремль має арсенал для завдання значної шкоди вітчизняній інфраструктурі. У ворога вдосталь смертельних ракет для вбивства українців.

Починаючи з 29 грудня 2023 року росія поновила масштабні ракетно-дронові удари по всій території України. У новому ж 2024-му їх було вже два: 2 та 8 січня.

Ці обстріли відрізняються великою масовістю і комбінованістю, та питання, яке беззаперечно тривожить більшість громадян нашої держави, це, звісно, їхня тривалість. Скільки ще, так би мовити...

Весь січень, як мінімум, і скоріш за все, — частина лютого, адже справа не у морозах, бо вони будуть нетривалі. Справа у великій геополітиці!

Річ у тім, що в лютому можуть відбутися важливі перемовини між США та КНР, які стосуватимуться військової сфери. Грубо кажучи, це буде наступний раунд у матчі під назвою «Перерозподіл світу».

Не дарма ж так «раптово» полихнула ескалація на Корейському півострові, не дарма єменські хусити дедалі агресивніше діють у водах Червоного моря, а Іран розширює військову співпрацю з ХАМАС. Усе це ланки одного ланцюга, як і обстріли України Росією.

Комуністичний Китай руками сателітів намагається зміцнити власну переговорну позицію, користуючись внутрішньополітичною кризою в Америці. Та не слід думати, що США аж настільки занурились у власні проблеми, що не бачать далі власного носа.

У Тихоокеанському регіоні, як і у Червоному морі, перебувають американські авіаносні групи. А цього тижня, (тримаймо кулаки!), нарешті може бути проголосована допомога для України та Ізраїлю, і проголосована вона буде саме через поведінку Китая та його маріонеток.

Тому, просто набираємося витримки і віримо в нашу ППО.

Автор – Назар Приходько, медіааналітик, політолог-міжнародник і військовий експерт

Читайте також:
Війна
У зв'язку із перебуванням штатного журналіста у кремлівських катівнях, американське видання штампує апокаліптичні матеріали. Це на руку РФ.
07:10
Політика
Кодло сіоністів стрімко втрачає свій ексклюзивний недоторканний статус. Державне утворення Ізраїль програє дипломатичну війну Палестині.
26 травня, 07:59
Економіка
Вітчизняні олігархи за підтримки столичних чиновників і депутатів свідомо готували до здачі ворогу. Західні політики теж доклалися до цього.
20 травня, 07:12
Політика
Коротко про дві управлінські моделі, які у нас не працюють. А проблема у тому, що до влади дорвалися відверті профани.
19 травня, 17:20
Економіка
Сировинний тип економіки тягне на дно нашу Батьківщину. Цим користуються як олігархи, так і чиновники з депутатами різного рангу.
13 травня, 13:45
Війна
росія стверджує, що на території України вона воює з НАТО. Але насправді піти відкритою війною проти країн Альянсу не наважується.
11 травня, 18:35