Російські учні Геббельса зняли фільм про пораненого терориста, якого видавали за жертву снайпера ЗСУ

ВІЙНА
12 жовтня, 19:08
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне
Фото: Арміяінформ

Але знову щось пішло не так.

На Донбасі російські пропагандисти зняли сюжет про пораненого бойовика Олександра Слєпцова, якого видавали за жертву українського снайпера як мирного мешканця.

Про це повідомляє Мілітарний.

Зазначається, що співробітники державного федерального інформаційного телеканалу «Россия-24» провели зйомку пропагандистського сюжету на окупованій території України.

У сюжеті для дискредитації українських військових пропагандисти видавали пораненого бойовика за мирного мешканця, який не причетний до незаконних збройних формувань.

Зокрема, на початку цього року в окупованому селі Олександрівськ пропагандисти розповідають про українських снайперів, які стріляють в мирних жителів, для прикладу вони знімають кульове поранення Олександра Слєпцова.

«В результаті обстрілу селища Олександрівка осколкове поранення черевної порожнини отримав мирний житель 1999 року народження», – розповідали тоді ЗМІ РФ.

Тоді російська пропаганда у кращих традиціях Геббельса повідомляла, що він отримав поранення не в результаті роботи снайпера, а в результаті обстрілу його будинку з важкого озброєння.

Російські учні Геббельса зняли фільм про пораненого терориста, якого видавали за жертву снайпера ЗСУ_1

В даних російських сюжетах замовчується те, що до поранення Олександр Слєпцов був помічений на службі у бойовиків.

Примітно те, що на своїй сторінці у соціальній мережі «Однокласники» Олександр Слєпцов видалив фотографії та будь-які згадування про службу в лавах незаконних збройних формувань.

Російські учні Геббельса зняли фільм про пораненого терориста, якого видавали за жертву снайпера ЗСУ_2

Разом з тим, російські пропагандисти не знали, що Слєпцова було внесено в базу сайту «Миротворець», де зібрано його фотографії на службі окупаційних сил Росії до видалення, на яких найманець позує у військовій формі зі зброєю.
 

вибір редакції
Читайте також:
У День захисників та захисниць України представники партії "За майбутнє Мамая" привітали ряджених "козаків" з громадської організації
15 жовтня, 11:35
Роздача нагород представникам «Слуги народу» триває.
13 жовтня, 16:05
Тепер ФОПи, пенсіонери, продавці риби та бухгалтери можуть фінансувати президентську партію на мільйони гривень !
10 жовтня, 10:25
Юлія Гершун, яка знімалася в еротичних фотосесіях з черкаським губернатором Скічком та ведучим Остапчуком балотується в Раду по 197 округу.
06 жовтня, 22:00
Чи можуть два євреї з Кривого Рогу бути один одному кумами, коли у них відсутня як така практика хрещення дітей?
06 жовтня, 14:12