Російських патріотів оцінили у 500 рублів

ПОЛІТИКА
10.02.2023, 18:21
Російських патріотів оцінили у 500 рублів

21 лютого кремлівський бункерний щур має виступити перед двопалатними Федеральними зборами з офіційним зверненням.

А вже наступного дня на Червоній площі російської столиці відбудеться проплачений мітинг-концерт для бюджетників, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Як вдалося дізнатися нашому кореспонденту від представників самостійницького руху "Вільний Урал" ("Свободный Урал"), учасникам вуличної акції запропонували 500 рублів.

Масовку для ура-патріотичного мітингу збирають з усієї Росії, особливо цікавлять Кремль бюджетники із дотаційних і віддалених суб'єктів федерації, як Мордовія, Дагестан, Удмуртія, Пензенська область і Ставропольський край.

Показово, що за майже рік широкомасштабного воєнного вторгнення жителі РФ кількість охочих добровільно і безоплатно підтримати перед Кремлем бункерного щура природно зменшилася до позначки 0.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що за 23 роки "царювання" кремлівського бункерного щура виросло асоціальне й інтелектуально бідне покоління росіян.

Російських патріотів оцінили у 500 рублів_1
Читайте також:
Війна
І поки чоловіки поневолених Кремлем народів гинуть в Україні за гроші, у них вдома готуються до найгіршого. Ґаулятери побоюються відплати.
вчора, 21:45
Економіка
Китайські комуністи переконані, що зможуть перемогти найбільшу економіку світу торговими обмеженнями. Підтримка РФ їм коштуватиме дорого.
24 травня, 14:52
Політика
Перша леді України, як і її чоловік, має справжній хист до театральщини й блазнювання. І від цього не стає краще українському суспільству.
19 травня, 11:15
Світ
Відома своєї відвертою українофобською і протипалестинською позицією жінка знову у центрі скандалу. Цього разу через роботу фотографів.
25 квітня, 21:47
Світ
Сіоністське лобі на берегах Потомаку знову активізувалося. Військово-релігійний режим аятол напередодні вночі завдав потужного удару.
14 квітня, 15:03
Політика
Кандидат не зміг набрати навіть 40% голосів
09 квітня, 10:41