Російських патріотів оцінили у 500 рублів

ПОЛІТИКА
10 лютого, 18:21
Російських патріотів оцінили у 500 рублів

21 лютого кремлівський бункерний щур має виступити перед двопалатними Федеральними зборами з офіційним зверненням.

А вже наступного дня на Червоній площі російської столиці відбудеться проплачений мітинг-концерт для бюджетників, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Як вдалося дізнатися нашому кореспонденту від представників самостійницького руху "Вільний Урал" ("Свободный Урал"), учасникам вуличної акції запропонували 500 рублів.

Масовку для ура-патріотичного мітингу збирають з усієї Росії, особливо цікавлять Кремль бюджетники із дотаційних і віддалених суб'єктів федерації, як Мордовія, Дагестан, Удмуртія, Пензенська область і Ставропольський край.

Показово, що за майже рік широкомасштабного воєнного вторгнення жителі РФ кількість охочих добровільно і безоплатно підтримати перед Кремлем бункерного щура природно зменшилася до позначки 0.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що за 23 роки "царювання" кремлівського бункерного щура виросло асоціальне й інтелектуально бідне покоління росіян.

Російських патріотів оцінили у 500 рублів_1
Читайте також:
Війна
Кремлівського бункерного щура прислуга розбудила рано-вранці, щоби він встиг сховатися від українських безпілотних літальних апаратів.
31 травня, 19:11
Війна
Тепер російські загарбники перебувають в одній із захоплених ними лікарень Півдня із приголомшливим діагнозом – сибірська виразка.
25 квітня, 16:29
Кримінал
Співробітницю правоохоронного органу Наталю Буянову притягнено до дисциплінарної відповідальності за грубе порушення етичних правил.
24 квітня, 17:00
Світ
Одна з будівель, яка належить міністерству нападу та агресії ресурсної федерації московії, охоплена вогнем і їдким димом.
05 квітня, 20:25
Війна
Столиця ресурсної федерації московії під ударом безпілотних літальних апаратів, які ймовірно можуть належати Силам оборони України.
28 березня, 18:16
Політика
У центрі прифронтового Запоріжжя відкрили черговий довгобуд, який має задовольнити природні потреби всіх охочих випорожнитися.
13 березня, 19:17