Російський агент став чиновником нового уряду Болгарії

СВІТ
31.10.2022, 08:12
Російський агент став чиновником нового уряду Болгарії
Фото: Капиталъ

Новим очільником міністерської Комісії у справах болгар за кордоном президент Румен Радєв призначив українофоба Костадіна Костадінова.

Він відомий своєю відвертою публічної проросійською позицією повідомило з Софії видання "Інформаційний навігатор", передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що давній приятель Дмітрія Рогозіна пан Костадінов (або "Костя Копєйкін" – прим. ред.) – політик від правопопулістської партії "Възраждане", який неодноразово відвідував різні шабаші, організовані Кремлем.

«Болгарський "Костя Копєйкін" роками лобіює інтереси країни-агресорки, проте за свою роботу на РФ він отримує сміховинні гонорари. Саме Костадінов поширював у медіапросторі Болгарії найтоксичніші фейки про Україну. Наприклад, розповсюджувачем брехню про те, що бессарабські болгари України страждають від якихось утисків з боку української влади та сподіваються, що тільки Владімір Путін зможе їх урятувати. Також Костадін Костадінов є затятим противником постач зброї та військової техніки в Україну», – наголошують наші колеги з видання "Інформаційний навігатор".

Доволі прикметно, що новоявлений очільник міністерської Комісії у справах болгар за кордоном обґрунтовує власну набуту українофобію типовими та бездоказовими пропагандистськими тезами про вигадані "звірства укронацистів над нацменшинами".

Окремо "Останній Бастіон" нагадує читачам, що новим джерелом проблем для України поступово стають проросійські агенти впливу у Болгарії.

Читайте також:
Політика
Латентно-ватний, аполітичний і совковий електорат України отримав свого нового лідера, який прекрасно знає для чого і куди їх всіх вестиме.
22 січня, 09:23
Опінії
Владімір Путін часто лякає Захід якимось новим wunderwaffe. Воно нібито не буде мати аналогів і знесе чи то Вашинґтон, чи пів світу одразу.
20 січня, 08:37
Опінії
Опинившись при владі, Республіканська партія, як правило, віддає пріоритет регресивній економічній політиці.
15 січня, 20:35
Світ
Якщо хтось не зрозумів, то мова про прем'єр-міністра сусідньої країни, також травмованої імперським синдромом, – Віктора Орбана.
09 січня, 08:12
Політика
Уродженка Чернігівщини й затята трампістка з Палати представників не проголосувала за виділення допомоги нашій державі.
25.12.2022, 06:09
Опінії
За українську енергетику та опалювальний сезон можна бути абсолютно спокійним - в цій сфері зараз діє аж 5 штабів.
07.12.2022, 11:15