Російський «інноваційний проєкт» новий ГУЛАГ потребує 1 мільйон робочих рук

СВІТ
25.05.2021, 16:04
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне
Фото: Новое время

Українці теж можуть опинитися в списку кандидатів в ГУЛАГ.

Залучення ув'язнених до різного роду будівельних проєктів, запропоноване ФСВП, не розв'яже проблему нестачі робочих рук, заявив спікер держдуми Володін. 

За його словами, ідею глави ФСВП Олександра Калашникова про заміну трудових мігрантів на засуджених «необхідно вивчити». Проте, вже і тепер є очевидним, що нинішнього числа ув'язнених у в'язницях і колоніях не вистачить.

Про це повідомляють росЗМІ.

Зазначимо, що за даними ФСВП, на 1 травня в тюрмах і таборах Росії містилося 478 182 людини, а будівництвах через відсутність мігрантів не вистачає близько 1,2 млн робочих.

Аналогічні дані озвучені також путінським посіпакою Володіним, на тлі посилення репресій в Росії, можна трактувати так, що посадки в країні різко збільшаться. 

А враховуючи агресивну політику РФ щодо своїх найближчих сусідів, можна припустити, що й українці теж розглядаються як кандидати на роль рабів нового ГУЛАГу.

Прогнилому кремлівському чекістському режиму вкрай потрібна безплатна робоча сила.

При цьому чекісти обіцяють, що умови «трудящих» будуть краще, ніж в сталінському ГУЛАГу. «Це буде не ГУЛАГ, а «нові гідні умови», запевняють московські циніки.

Російський «інноваційний проєкт» новий ГУЛАГ потребує 1 мільйон робочих рук_1

Тим часом Мінтранс Росії і Російська залізна дорога вже опрацьовують підключення «ресурсів ФСВП» (тобто зеків) до проєкту з розширення БАМу і Транссибу.

Проєкт ГУЛАГ підтримав голова путінської Ради з прав людини Валерій Фадєєв. 

«Це величезна проблема: здорові мужики сидять в колоніях, їм нема чого робити, і якщо буде розумно організована їх праця  чому й ні?», резюмує він.

Враховуючи те, як українців системно позбавляють землі, корисних копалин та стратегічних підприємств російський проєкт ГУЛАГ може бути відповіддю на питання, що робити з місцевим бунтівним елементом, який заважатиме новим власникам держави  72% території якої виставляють на продаж.

Відділ моніторингу Останнього Бастіону.

вибір редакції
Читайте також:
Світ
Естонія також припиняє трансляцію російського телеканалу "Дождь"
12:48
Світ
НАТО намагалася взаємодіяти з росією перед війною
11:05
Світ
Коли Сі Цзіньпін прибув до Ер-Ріяда, його прийняли з неймовірним розмахом
09:57
Світ
Західні партнери України знають про власні слабкі місця, куди збирається бити ворог. Важливо, що йдеться не тільки про РФ, але і КНР.
вчора, 20:23
Світ
Члени національної делегації рф в ПАЧЕС внесені до санкційних списків країн Європи, США, а також України, Канади, Японії та інших.
вчора, 15:16
Світ
Компанії Trump Corp. і Trump Payroll Corp були визнані винними за всіма висунутими їм звинуваченнями
вчора, 12:05