Російський штурм Авдіївки зазнав невдачі

ВІЙНА
16.04.2023, 20:37
Російський штурм Авдіївки зазнав невдачі

Окупаційно-терористичний контингент РФ не може захопити наслинений пункт на північ від Донецька, тож застосовує тактику випаленої землі.

Красномовним свідченням є кадри бою в Авдіївці, викладені у мережі народним обранцем Юрієм Мисягіним, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

За словами депутата і за сумісництвом заступника голови комітету Верховної Ради із питань національної безпеки, оборони та розвідки, спробу російського штурму зупинили наші захисники.

Оприлюднений ролик із місця подій доволі розпливчатий, утім можна розгледіти, як із засідки вилітає українська ракета, що спершу петляє, а потім влучає у ворожу БМП-2 під час руху полями.

«Бої у районі Авдіївки. Воїни українського підрозділу виявили російську БМП-2, яку було знищено подарунком від Дядька Сема – ПТРК "Javelin". Усе це зняв дрон переданий волонтерами», – відзвітував нардеп Мисягін.

Між тим, "Останній Бастіон" закликає своїх читачів пам'ятати про те, що в епіцентрі бойових дій, окрім Авдіївки, нині залишаються ще й Бахмут із Мар'їнкою, де відбито понад 60 ворожих атак за добу.

Читайте також:
Війна
Полтава і Харків на черзі?
15 травня, 11:41
Опінії
Наше політично військове (саме в такій послідовності) керівництво не дуже. Як завжди. Все більше в надії що саме розсмокчеться.
14 травня, 10:03
Опінії
Обстановка залишається складною, російські війська володіють ініціативою. Передумов для прориву нашого фронту на даний момент нема.
13 травня, 09:00
Війна
Обласна влада Харківщини та командування Сил оборони України провалили іспит. Громадяни знову платять своєю кров'ю за помилку чиновників.
12 травня, 12:45
Опінії
Далеко противнику пройти не вдалось, усі спроби просочитись виявлені, по ворогу активно працюють наші артилерія та дрони
11 травня, 12:35
Війна
Вночі окупаційні війська перетнули лінію державного кордону і захопили чотири прикордонні селища
10 травня, 15:01