Російський штурм Авдіївки зазнав невдачі

ВІЙНА
16 квітня, 20:37
Російський штурм Авдіївки зазнав невдачі

Окупаційно-терористичний контингент РФ не може захопити наслинений пункт на північ від Донецька, тож застосовує тактику випаленої землі.

Красномовним свідченням є кадри бою в Авдіївці, викладені у мережі народним обранцем Юрієм Мисягіним, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

За словами депутата і за сумісництвом заступника голови комітету Верховної Ради із питань національної безпеки, оборони та розвідки, спробу російського штурму зупинили наші захисники.

Оприлюднений ролик із місця подій доволі розпливчатий, утім можна розгледіти, як із засідки вилітає українська ракета, що спершу петляє, а потім влучає у ворожу БМП-2 під час руху полями.

«Бої у районі Авдіївки. Воїни українського підрозділу виявили російську БМП-2, яку було знищено подарунком від Дядька Сема – ПТРК "Javelin". Усе це зняв дрон переданий волонтерами», – відзвітував нардеп Мисягін.

Між тим, "Останній Бастіон" закликає своїх читачів пам'ятати про те, що в епіцентрі бойових дій, окрім Авдіївки, нині залишаються ще й Бахмут із Мар'їнкою, де відбито понад 60 ворожих атак за добу.

Читайте також:
Війна
Московити перекинули 5 полків ВДВ на Мелітопольський напрямок
18 вересня, 10:55
Війна
Протягом минулої доби відбулося 24 бойових зіткнення.
16 вересня, 09:35
Війна
Протягом минулої доби відбулося 25 бойових зіткнень.
15 вересня, 09:00
Війна
Протягом минулої доби відбулося 34 бойових зіткнення.
13 вересня, 09:55
Війна
Протягом минулої доби відбулося 30 бойових зіткнень.
12 вересня, 10:15
Війна
До збройних сил РФ відбувається масове залучення уродженців середньоазійських республік, на фронті не вистачає "гарматного м'яса".
11 вересня, 19:03