Російський терор в Україні набув масштабів сталінських чисток

КРИМІНАЛ
02 серпня, 08:18
Російський терор в Україні набув масштабів сталінських чисток

На новоокупованих територіях репресії набувають усе нових і нових обертів, росіяни не цураються практикувати методи чекістів і ґестапівців.

Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив член Меджлісу кримськотатарського народу Ескендер Барієв, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

За його словами, на сьогодні через підвали пройшли вже сотні безневинних людей (включно з дітьми та жінками), яких окупантам із РФ не вдалося скорити й примусити до співпраці.

Український політик і громадський діяч кримськотатарського походження стверджує, що жителів Херсонської та Запорізької областей звинувачують у кримінальних справах, до яких вони взагалі не мають жодного відношення, але перебувають у "чорних списках" росіян.

«Поки рупори окупаційних Telegram-каналів і радіостанцій повідомляють, як вони "рятують" людей та "звільняють" від "нацистської" України, паралельно щодня отримуємо інформацію, що терористичні об'єднання "ДНР", "ЛНР" разом із ФСБшниками вламуються до будинків жителів Півдня України, проводять незаконні обшуки, арешти. Через підвали пройшли вже сотні та сотні людей...

Опісля чергових масових рейдів, проведених окупантами 20-22 липня у Генічеському районі, стало відомо, що 21 липня був затриманий Халілов Ігор Валерійович із села Сальково, а 22 липня – Кисельов Олексій Олексійович, співзасновник ГО "Переселенець СОС". Обох звинувачують в участі у Батальйоні імені Номана Челебіджихана. У цій справі вже проходить 16 осіб, 6 осіб було заарештовано в окупованому Криму та вже засуджено. Вони відбувають свої незаконні терміни. А 10 осіб було викрадено/арештовано на окупованій Херсонщині з 24 лютого 2022 року над якими прямо зараз тривають показові судилища», – сповістив Ескендер Барієв.

Окремо член Меджлісу додає, що за період повномасштабного вторгнення московитів в Україні зафіксовано 10 арештів мешканців окупованої Херсонщини за підозрою в участі у Батальйоні імені Номана Челебіджихана, доля яких наразі невідома.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", російські загарбники завжди й всюди тероризують цивільне населення, коли самі програють на полі бою.

Читайте також:
Світ
рф має намір отримати частину грузинського курорту Бічвінта
26 липня, 16:52
Політика
Чи може росія повторити концепцію "народних республік" в умовах 2022-го? Швидше ні, аніж так.
16 липня, 09:27
Війна
Колишній народний депутат України від Партії регіонів Євген Балицький організовує "референдуму" щодо приєднання до ресурсної федерації.
15 липня, 07:09
Війна
За весь час існування Верхньокальміуське водосховище, що неподалік Ясинуватої, ніколи не зазнавало обміління, проте не цьогоріч улітку.
10 липня, 18:18
Кримінал
Продуктові склади та зерносховища у тимчасово окупованому Старобільську майже повністю спустошені російськими загарбниками.
23 червня, 17:00
Війна
Західним партнерам слід негайно збільшити збройну допомогу Україні, поки росія не захопила все Лівобережжя Дніпра й не заморозила війну.
14 червня, 21:45