Росіяни завжди тероризують цивільних, коли програють на полі бою, – ветеран армії Ічкерії

ВІЙНА
01 серпня, 17:23
Росіяни завжди тероризують цивільних, коли програють на полі бою, – ветеран армії Ічкерії

Окупанти та терористи з росії ніколи не дотримувалися норм моралі та гуманності, повсякчас завдаючи удару супротивнику нижче пояса.

Про це в інтерв'ю виданню "North Caucasus Front" заявив Герой Чеченської Республіки Ічкерія польовий командир Муслім Мадієв, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Він – учасник двох Чеченських війн (1994-1996, 1999-2009), який починав свій шлях у борні за свободу ічкерійського народу під командуванням Хамзата Гєлаєва, а нині перебуває на еміграції.

«Росіяни дуже злопам'ятні й жоден договір із ними не діє. Це треба знати та розуміти. Щойно росіяни програють на полі бою, вони спрямовують всі свої потуги проти мирного населення. Терор цивільних для росіян – природна норма, але на Заході чомусь бояться визнати це. Вони пси, яких не варто залишати пораненими чи знекровленими, їх треба добивати без тіні сумління», – зазначив Муслім Мадієв.

Відомий чеченський польовий командир також закликав цивілізований світ припинити загравати з Кремлем і нарешті засудити окупацію Ічкерії та геноцид чеченського народу.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", у чеченців з українцями спільний одвічний ворог – росія (вона ж московія – прим. ред.).

Читайте також:
Війна
На Ринковій площі Львова створили народний меморіал із дипломів, що мали отримати українські студенти-добровольці.
13 серпня, 19:34
Війна
Мужність і відданість справі українських воїнів на українській землі вражає, бо їм вдалося стримати багатотисячну навалу окупантів із РФ.
13 серпня, 08:00
Політика
Саме завдяки людям, котрі зуміли не миритися зі злом, яким була комуністична диктатура, у нас тепер інша, вільна та демократична країна.
11 серпня, 19:09
Війна
Російські терористичні сили хотіли компенсувати втрату окупованої території в іншому місці, але знов неочікувано для себе спіймали облизня.
10 серпня, 08:00
Історія
6 серпня 1996 року невеликий підрозділ чеченської армії (всього 850 вояків) увійшов у Джохар (Грозний) – росіянам влаштували пекло.
06 серпня, 20:34