Росія продовжує викрадати українську малечу з окупованої Донеччини

КРИМІНАЛ
21.09.2022, 08:27
Росія продовжує викрадати українську малечу з окупованої Донеччини
Фото: Telegram

Виконавці волі путінського режиму з ресурсної федерації не цураються показувати на люди, як вони масово викрадають дітей.

Про це на своєму Telegram-каналі повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Як доказ він наводить короткий ролик одного з пропагандистських рупорів Кремля, де видно, як російські окупанти насильно всадовили у літак понад сотню українських дітлахів.

«135 дітей Маріуполя та Донецької області було вивезено літаком міноборони росії до Москви. Щонайменше, точно відомо про одну трирічну дівчинку з Маріуполя. Дітям одразу видають російське громадянство та планують розселення по російським сім'ям в Астраханській, Воронезькій, Курській, Московській, Мурманській, Нижньогородський, Омській, Пензенській, Ростовській, Рязанській, Самарській, Челябінській областях та у Москві. Наразі дітей утримують у таборі під Москвою. Програму викрадення українських дітей, як і раніше, супроводжує дитячий омбудсмен росії Львова-Бєлова», – прокоментував ситуацію Петро Андрющенко.

Окремо радник Маріупольського міського голови додає, неповнолітніх українців викрадають не тільки з Донеччини, а й сусідніх Запорізької, Херсонської та Луганської областей, що свідчить про сплановану кремлівську програму з депопуляції нашої нації.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", на звільнених від російських окупантів теренах люди нарешті усвідомили себе українцями.

Читайте також:
Кримінал
Виконавці забаганок кремлівського бункерного діда продовжують здійснювати етнічні чистки на тимчасово окупованій території Сходу України.
24 травня, 17:17
Світ
Дружня ресурсній федерації московії влада держави Ізраїль не цурається десятиліттями вчиняти терор проти палестинців.
18 травня, 19:16
Війна
Примусова "евакуація" українців на Лівобережній Херсонщині й Запорізькій області – прикриття для військових планів російських окупантів.
12 травня, 22:00
Війна
"Батальйон імені Богдана Хмельницького" вже скоро воюватиме проти українців. Російським спеціальним службам присвячується...
16 березня, 20:26
Історія
79 років тому більшовицький режим розпочав чергову етнічну чистку. Слідом за чеченцями, калмиками та інгушами депортували балкарців.
08 березня, 16:52
Історія
Владімір Путін знайшов в особі Віктора Орбана таку ж травмовану минулим "рідну душу". Тому для них обох Україна – "помилка історії".
03 березня, 19:44