Росія продовжує викрадати українську малечу з окупованої Донеччини

КРИМІНАЛ
21 вересня, 08:27
Росія продовжує викрадати українську малечу з окупованої Донеччини
Фото: Telegram

Виконавці волі путінського режиму з ресурсної федерації не цураються показувати на люди, як вони масово викрадають дітей.

Про це на своєму Telegram-каналі повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Як доказ він наводить короткий ролик одного з пропагандистських рупорів Кремля, де видно, як російські окупанти насильно всадовили у літак понад сотню українських дітлахів.

«135 дітей Маріуполя та Донецької області було вивезено літаком міноборони росії до Москви. Щонайменше, точно відомо про одну трирічну дівчинку з Маріуполя. Дітям одразу видають російське громадянство та планують розселення по російським сім'ям в Астраханській, Воронезькій, Курській, Московській, Мурманській, Нижньогородський, Омській, Пензенській, Ростовській, Рязанській, Самарській, Челябінській областях та у Москві. Наразі дітей утримують у таборі під Москвою. Програму викрадення українських дітей, як і раніше, супроводжує дитячий омбудсмен росії Львова-Бєлова», – прокоментував ситуацію Петро Андрющенко.

Окремо радник Маріупольського міського голови додає, неповнолітніх українців викрадають не тільки з Донеччини, а й сусідніх Запорізької, Херсонської та Луганської областей, що свідчить про сплановану кремлівську програму з депопуляції нашої нації.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", на звільнених від російських окупантів теренах люди нарешті усвідомили себе українцями.

вибір редакції
Читайте також:
Опінії
Неймовірне везіння для теперішньої України мати такого інтелектуально неповносправного ворога, якою є ресурсна федерація московії!
03 грудня, 19:27
Світ
Виставка художниці Дар'ї Альошкіної "Шнурки пам'яті", присвячена Голодомору-геноциду українського народу у 1932-1933 роках.
02 грудня, 13:24
Виміри
Публікуємо список працівників Центрального апарату УДБ НКВС УРСР у кількості 310 осіб.
26 листопада, 11:38
Світ
Українці у різних містах світу вимагають визнати Голодомор геноцидом
26 листопада, 11:07
Історія
Похована правда про Голодомор
21 листопада, 11:15
Історія
Як поторочі в чорному з червоними зірками вирубували щойно розквітлі садки
08 листопада, 16:45