Росія продовжує викрадати українську малечу з окупованої Донеччини

КРИМІНАЛ
21.09.2022, 08:27
Росія продовжує викрадати українську малечу з окупованої Донеччини
Фото: Telegram

Виконавці волі путінського режиму з ресурсної федерації не цураються показувати на люди, як вони масово викрадають дітей.

Про це на своєму Telegram-каналі повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Як доказ він наводить короткий ролик одного з пропагандистських рупорів Кремля, де видно, як російські окупанти насильно всадовили у літак понад сотню українських дітлахів.

«135 дітей Маріуполя та Донецької області було вивезено літаком міноборони росії до Москви. Щонайменше, точно відомо про одну трирічну дівчинку з Маріуполя. Дітям одразу видають російське громадянство та планують розселення по російським сім'ям в Астраханській, Воронезькій, Курській, Московській, Мурманській, Нижньогородський, Омській, Пензенській, Ростовській, Рязанській, Самарській, Челябінській областях та у Москві. Наразі дітей утримують у таборі під Москвою. Програму викрадення українських дітей, як і раніше, супроводжує дитячий омбудсмен росії Львова-Бєлова», – прокоментував ситуацію Петро Андрющенко.

Окремо радник Маріупольського міського голови додає, неповнолітніх українців викрадають не тільки з Донеччини, а й сусідніх Запорізької, Херсонської та Луганської областей, що свідчить про сплановану кремлівську програму з депопуляції нашої нації.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", на звільнених від російських окупантів теренах люди нарешті усвідомили себе українцями.

Читайте також:
Новини
Публікуємо список працівників Центрального апарату УДБ НКВС УРСР у кількості 310 осіб.
25 листопада, 08:38
Світ
Китайські комуністи за минулі 3 роки закрили та зруйнували сотні мечетей. Перш за все, в автономному районі Нінся у провінції Ґаньсу.
24 листопада, 20:29
Війна
Вперше із вуст російських окупантів публічно зазвучало слово «депортація». Українців виселятимуть примусово у Білорусь і Заполяр'я.
23 листопада, 10:52
Історія
Як християнин мушу пробачати своїм особистим ворогам, але ворогам Української Нації, я пробачати не буду!.
23 листопада, 08:25
Війна
Диктатор хоче продемонструвати контроль над Україною, і тому оголошує лідерам країн Африки та Азії, що тепер він є господарем продовольства
22 листопада, 07:27
Історія
Лідери європейських держав та міжнародні інституції бавились дипломатією замовчування, щоб догодити диктатору Сталіну.
14 листопада, 07:45