Росія продовжує викрадати українську малечу з окупованої Донеччини

КРИМІНАЛ
21.09.2022, 08:27
Росія продовжує викрадати українську малечу з окупованої Донеччини
Фото: Telegram

Виконавці волі путінського режиму з ресурсної федерації не цураються показувати на люди, як вони масово викрадають дітей.

Про це на своєму Telegram-каналі повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Як доказ він наводить короткий ролик одного з пропагандистських рупорів Кремля, де видно, як російські окупанти насильно всадовили у літак понад сотню українських дітлахів.

«135 дітей Маріуполя та Донецької області було вивезено літаком міноборони росії до Москви. Щонайменше, точно відомо про одну трирічну дівчинку з Маріуполя. Дітям одразу видають російське громадянство та планують розселення по російським сім'ям в Астраханській, Воронезькій, Курській, Московській, Мурманській, Нижньогородський, Омській, Пензенській, Ростовській, Рязанській, Самарській, Челябінській областях та у Москві. Наразі дітей утримують у таборі під Москвою. Програму викрадення українських дітей, як і раніше, супроводжує дитячий омбудсмен росії Львова-Бєлова», – прокоментував ситуацію Петро Андрющенко.

Окремо радник Маріупольського міського голови додає, неповнолітніх українців викрадають не тільки з Донеччини, а й сусідніх Запорізької, Херсонської та Луганської областей, що свідчить про сплановану кремлівську програму з депопуляції нашої нації.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", на звільнених від російських окупантів теренах люди нарешті усвідомили себе українцями.

Читайте також:
Світ
Різанина в Самашки
06 квітня, 10:42
Кримінал
Найгірша ситуація склалася у чотирьох найбільших містах: Маріуполі, Бердянську, Мелітополі, Токмаку. Українців виганяються з власних осель.
14 березня, 14:57
Війна
Справжня мета Тель-Авіва – великомасштабна регіональна війна.
27 лютого, 16:13
Війна
Позов пройшов стадію юрисдикції та переходить на стадію розгляду по суті.
02 лютого, 18:20
Війна
Суд вимагає від Ізраїлю вжити заходів, «щоб уникнути будь-яких дій, які були б рівнозначні геноциду»
26 січня, 17:05
Війна
Слухання по справі у суді почнуться наступного тижня.
06 січня, 08:36