Росіяни досі контролюють Нову Каховку – Генштаб ЗСУ

ВІЙНА
23 березня, 20:13
Росіяни досі контролюють Нову Каховку – Генштаб ЗСУ

Лівобережний терен тимчасово окупованої Херсонської області буде звільнено від загарбників, зараз фронт потребує інформаційної тиші.

Прикметно, але поки немає жодних підтверджень виходи, а тим паче втечі московитів із Нової Каховки, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на Генеральний штаб Збройних Сил України.

Зазначається, що станом на сьогодні (23 березня) різні підрозділи ворожого армійського контингенту знаходяться на території міської громади.

«Окупанти і досі тимчасово знаходяться у Новій Каховці. Інформація про начебто відхід противника з даного населеного пункту була оприлюднена внаслідок некоректного використання наявних даних. Однак, ми неодмінно звільнимо і Нову Каховку», – йдеться у повідомленні Генштабу ЗСУ.

Водночас не варто забувати, що у всіх великих містах і селах Півдня активно діє Рух опору агресору та українська партизанщина, наводячи страх на московитів і колаборантів.

Окремо "Останній Бастіон" нагадує читачам, що через власне безсилля окупанти ведуть боротьбу проти цивільного населення на тимчасово захопленій території Херсонської області.

Читайте також:
Війна
Прибічникам секти "перемога за 2-3 тижні слід охолонути, бажано десь на передовій. Адже Росія наїжачується зброєю і дронами.
17:17
Війна
З окупованих районів України надходять дані про те, що знищених кадировців там співають у християнських церквах московські попи.
24 травня, 11:08
Війна
ЗСУ завдали удари по командному пункту у Кліщіївці під Бахмутом. Було ліквідовано 3 полковників та близько 20 солдат і офіцерів
14 травня, 14:35
Війна
Пропагандист працював в Україні пропагандистом й очолював приймальню псевдопартії "Справедлива росія - За правду"
27 квітня, 14:26
Війна
«Если Донбасс и надо было от кого-то защищать, то от таких вот «защитников». Только об этом никакой путин не расскажет».
27 квітня, 12:35
Війна
«Бавовна» у тимчасово окупованому Мелітополі: у повітря злетів тепловоз із кадировцями
22 квітня, 13:14