Росіяни не сприймають себе за суб'єкт політики, – соцопитування

ПОЛІТИКА
27 січня, 17:36
Росіяни не сприймають себе за суб'єкт політики, – соцопитування

Владімір Путін усьому голова, а інших партій чи лідерів в уяві росіян немає, бо і примарні перспективи майбутнього розвіялися 24.II.2022.

На цьому наполягають і ґрунтовно підтверджують автори соціологічного опитування, проведеного з ініціативи керівництва Московського інституту міжнародних досліджень, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

З'ясувалося, що росіяни у більшості своїй хочуть, аби влада і суспільство комунікували як рівноправні партнери, але джерелом таких змін має стати (увага!) сама влада, а не пересічні жителі РФ (тобто, підневільні холопи – прим. ред.).

І подібний патерналізм властивий представникам різного віку наперекір тому, що повнолітнє населення Московії розуміє – зміни в його житті стали неминучими та невідворотними.

«На жаль, ні суспільство, ні бізнес не здатні стати агентами змін, а лише держава. Росіяни ототожнюють владу з "великою і сильною людиною", яка власне і готова звалити на себе тягар змін, тоді як народ – все ще "маленька безособова одиниця". При цьому, начальство сприймається у свідомості росіян швидше негативно», – висновується у соцдослідженні.

Очевидно, широкомасштабна воєнна агресія проти України, розпочата торік 24 лютого, не дуже сильно змінила свідомість пересічних росіян, які досі перебувають у полоні кремлівської пропаганди.

У них так і залишається віра у "доброго царя", який сприймається за сакральну постать, що не входить в оточення начальства (тобто, "поганих бояр" – прим. ред.) і, за їхнім світоглядом, насправді управляє всіма процесами на Московії.

Навіть після року великої війни росіяни не скаржаться на своє погане життя, до нього пристосувалися, а протестності немає навіть у молоді, яка перебуває у фрустрації через відірваність країни-агресора від цивілізованого світу, тож не варто чекати на бунти чи революцію.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що війна на полі бою в Україні все ще у самому розпалі, але принаймні на економічному фронті перемога Заходу над РФ уже не за горами.

Автор : Відділ моніторингу
Читайте також:
Кримінал
Білоруський диктатор-маріонетка Кремля має отримати відповідну його правопорушенням справедливу кару, бажано – смертну.
19 березня, 17:23
Війна
Кремлівський бункерний щур путін підписав закон, який передбачає покарання за дискредитацію "добровольчих" груп, що воюють проти України
18 березня, 15:16
Світ
Російський диктаторський режим активно допомагав своїм китайським сюзеренам у Пекіні, користуючись з антиукраїнських темників.
15 березня, 18:26
Політика
Комуністична диктатура на теренах континентального Китаю наслідує найгірші практики сталінізму, але при цьому бажана на Заході.
12 березня, 18:14
Війна
На її батька завели справу, а її хочуть відправити до дитячого будинку
28 лютого, 10:24
Війна
Затримали 54-х активістів
25 лютого, 11:28