На Росії стане менше горілки

ЕКОНОМІКА
25.01.2023, 21:34
На Росії стане менше горілки
Фото: The Telegraph

Торік у грудні експорт російських товарів знизився на 25%, водночас імпорт зменшився на 9%, найбільше постраждала алкогольна галузь.

Про це йдеться у щоденному аналітичному звіті, підготовленого і оприлюдненого Службою зовнішньої розвідки України, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Наголошується, що спиртові напої міцністю понад 35% алкоголю російського виробництва тепер стають дорогою і явно не щоденною потребою тамтешніх споживачів.

«2022 року два найбільших виробники горілки зменшили виробництво через часткову відмову іноземних партнерів від російської продукції. Так, "Beluga group" (марки "Beluga", "Архангєльская", "Бєлєнькая") зменшила виробництво на $104 тисячі до $10,01 мільйона. Натомість "Руст" (марки "Русскій стандарт", "Парламент", "Зєльоная марка") – на 34%, до $6,32 мільйона», – відзвітували у пресслужбі СЗРУ.

Від себе радимо жителям Росії перестати скаржитися на обраний ними ж неодноразово гебістський режим і починати підготовку до його повалення зсередини шляхом масових протесів, акцій непокори та саботажу.

Між тим, як уже раніше сповіщав "Останній Бастіон", cоціально-економічна ситуація ресурсної федерації московії все ще тримається, але тамтешній "глибинний народ" уже зводить кінці з кінцями.

Читайте також:
Економіка
Китайська соціальна мережа після Норвеґії звернула увагу на її південно-східну сусідку. Невдовзі там з'явиться великий центр обробки даних.
04 травня, 17:30
Економіка
Пристрої iPhone, iMac, iPad, Apple Watch, AirPods азійського походження на 90% заповнять ринок США. Така відповідь на трампівські тарифи.
04 травня, 08:18
Економіка
Найбільші американські корпорації у галузі харчування все ще побоюються ризиків. РФ — небезпечна для іноземного бізнесу територія.
01 травня, 13:14
Економіка
Так, ще нещодавно на чолі планетарних контейнерних перевезень була Німеччина. Але ситуація змінилася: тепер цей титул належить її сусідці.
16 березня, 08:18
Економіка
Гонконзький конгломерат «CK Hutchison» продав порти у центральноамериканській країні нью-йоркським інвесторам. Ціна оборудки — $22,8 млрд.
05 березня, 20:32
Економіка
Високі ціни на харчові продукти не залишають людям грошей на дорогі напої. Популярний німецький виробник джина оголосив про банкрутство.
26 лютого, 08:27