На Росії стане менше горілки

ЕКОНОМІКА
25 січня, 21:34
На Росії стане менше горілки
Фото: The Telegraph

Торік у грудні експорт російських товарів знизився на 25%, водночас імпорт зменшився на 9%, найбільше постраждала алкогольна галузь.

Про це йдеться у щоденному аналітичному звіті, підготовленого і оприлюдненого Службою зовнішньої розвідки України, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Наголошується, що спиртові напої міцністю понад 35% алкоголю російського виробництва тепер стають дорогою і явно не щоденною потребою тамтешніх споживачів.

«2022 року два найбільших виробники горілки зменшили виробництво через часткову відмову іноземних партнерів від російської продукції. Так, "Beluga group" (марки "Beluga", "Архангєльская", "Бєлєнькая") зменшила виробництво на $104 тисячі до $10,01 мільйона. Натомість "Руст" (марки "Русскій стандарт", "Парламент", "Зєльоная марка") – на 34%, до $6,32 мільйона», – відзвітували у пресслужбі СЗРУ.

Від себе радимо жителям Росії перестати скаржитися на обраний ними ж неодноразово гебістський режим і починати підготовку до його повалення зсередини шляхом масових протесів, акцій непокори та саботажу.

Між тим, як уже раніше сповіщав "Останній Бастіон", cоціально-економічна ситуація ресурсної федерації московії все ще тримається, але тамтешній "глибинний народ" уже зводить кінці з кінцями.

Читайте також:
Світ
Підробки елітних сортів сиру стали все частіше потрапляти на столи дорогих ресторанів і кухні пересічних європейців.
22 серпня, 17:53
Економіка
Попри повномасштабну війну і беззупинні бойові дії європейські торговці блакитним паливом активно користуються послугами українських сховищ.
08 серпня, 18:15
Світ
Новим директором відомого російського автомобільного заводу став етнічний німець і громадянин ФРН Ганс-Петер Мозер.
30 червня, 21:45
Політика
Підприємці вимагають зупинити хвилю корупції та рейдерських атак, яка накрила Україну.
28 червня, 11:00
Світ
Amazon оштрафували на $25 мільйонів через стеження за дітьми за допомогою Alexa
01 червня, 15:45
Світ
Поки Німеччина ліквідує атомні станції, Фінляндія навпаки розвиває цю галузь, альтернативну вуглеводням, украдених у корінних народів РФ.
18 квітня, 21:21