Росіяни перетворили аеропорт Бердянська на головну базу Півдня

ВІЙНА
11 січня, 21:26
Росіяни перетворили аеропорт Бердянська на головну базу Півдня
Фото: Twitter

Тимчасово окупована значна частина Запорізької області стає міцним тилом і водночас плацдармом для російських окупантів.

Відомості про це на прикладі наїжаченого авіацією та бронетехнікою Бердянська оприлюднив незалежний дослідник супутникових знімків Бенжамін Піттé.

За його твердженням, летовище у приазовському місті перетворено московитами на головну базу для операцій, у першу чергу, для гелікоптерів і безпілотників на Півдні України.

На викладених Бенжаміном Піттé супутникових знімках видно щонайменше 17 гелікоптерів військово-космічних сил РФ і прилеглі до об'єкта різні фортифікаційні споруди.

Цілком очевидно, московити планують замінити цією базою знищений Силами оборони України шляхом застосування системи HIMARS аеродром у селищі Чаплинка на Херсонщині біля адміністративної межі з тимчасово окупованим Кримом.

На жаль, Бердянськ, як і сусідні Приморськ із Маріуполем, де також фіксується скупчення окупаційної бойової техніки, знаходиться поза дальністю ракет типу GMLRS, тому вся надія на роботу нашого Руху опору у ворожому тилу.

Певно, у Генеральному штабі Міністерства оборони України знають про вищевикладене і готують відповідні заходи, адже не можна дозволити московитам сформувати потужну базу для здійснення авіанальотів на Дніпро і Запоріжжя, а отже – для невизначеного закріплення на нашому Півдні.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що російські загарбники маскуються під цивільних осіб у тимчасово окупованому ними Мелітополі та шукають українських партизан.

Росіяни перетворили аеропорт Бердянська на головну базу Півдня_1
Читайте також:
Життя
У тимчасово окупованому російськими загарбниками українському Приазов'ї доволі швидко погіршується природно-екологічна ситуація.
15 травня, 18:54
Кримінал
Окупаційно-терористичний контингент РФ учергове довів свою антилюдську сутність і знову у багатостраждальному Маріуполі.
06 травня, 16:58
Війна
На тимчасово окупованому росіянами півострові видано наказ підготувати запаси продовольства і води через контрнаступ Сил оборони України.
05 травня, 18:13
Війна
Російський диктатор Владімір Путін обмежений у виборі варіантів щодо подальшого ведення агресивної війни проти України.
30 квітня, 19:43
Війна
Російський окупаційно-терористичний контингент спромігся просунутися у глиб незламної фортеці Бахмут, але поки не закріпився на позиціях.
03 квітня, 16:30
Війна
Війна в Україні – не лише людська трагедія. Це ще й велика екологічна катастрофа, наслідки від якої десятиліттями руйнуватиме життя.
15 березня, 16:09