Росіяни скінчилися, тому на український фронт везуть уґандійців

СВІТ
31 березня, 17:17
Росіяни скінчилися, тому на український фронт везуть уґандійців
Фото: Google

Командувач сухопутних військ і син диктатора Уґанди пообіцяв допомогти кремлівському бункерному щуру своїм "гарматним м'ясом".

Про це сам 48-річний генерал із бойовим досвідом Мухузі Кайнеруґаба заявив нині в інтерв'ю виданню "Africa News", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

За словами сина уґандійського узурпатора Йовері Мусевені, він готовий відрядити підзвітні армійські підрозділи нібито «для захисту Москви від імперіалістичних зазіхань війська в Україні».

Водночас Мухузі Кайнеруґаба не спромігся уточнити для преси або ж навмисно забув указати кількість потенційного чорношкірого "гарматного м'яса", яке має полягти за ніщо на далекій чужині.

Цілком очевидно, що генерал не сповна розуму, але із щедро набитими російськими нафтогазодоларами кишенями, тому охоче відпрацює будь-яку забаганку з Кремля.

Натомість вітчизняній дипломатії в особі міністерва закордонних справ слід невідкладно посилити свою присутність на "чорному континенті" й зводити нанівець подібні ініціативи доки вони не набули поширення в інших країнах.

Назагал спостерігаємо провал триколорної "другої армії світу" здобути хоч якусь перемогу на українському фронті, оскільки Москві доводиться кликати на поміч африканську голоту з сумнівним потенціалом для ведення повномасштабних бойових дій на Сході Європи з використанням усього спектру сучасного озброєння, до якого уґандійці навряд чи готові морально і фізично.

Втім, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", російський цілеспрямований геноцид українців у XXI столітті – це тривожна дійсність, яку немає жодного права ігнорувати цивілізований світ.

Росіяни скінчилися, тому на український фронт везуть уґандійців_1
вибір редакції
Читайте також:
Війна
Уже півтора року північні та східні сусіди України спільними зусиллями здійснюють криваву воєнну агресію, підставляючи один одному плече.
03 вересня, 20:07
Війна
Станом на тепер військово-політичне керівництво РФ збирає ресурси для тривалої війни на виснаження не тільки проти України.
10 серпня, 17:34
Війна
Станом на цю мить відомо про щонайменше двох загиблих і десятьох поранених українців у наслідок підступного удару агресора.
09 серпня, 20:43
Блоги
Добре вихованих завжди тягне до пришелепкуватих. Як скажімо французьких чи італійських співаків до російської публіки.
24 липня, 16:48
Світ
Сіоністський режим Беньяміна Нетаньягу розпочав чергову "протитерористичну операцію" на Західному березі річки Йордан.
04 липня, 16:31
Кримінал
Уряд прокремлівського узурпатора влади в Ізраїлі прем'єр-міністра Беньяміна Нетаньягу потурає шовіністам і ксенофобам.
22 червня, 19:05