Der Russische Wunderwaffe або Putin ist kaput

ВІЙНА
14 березня, 17:32
Der Russische Wunderwaffe або Putin ist kaput
Фото: Twitter

Депутат Державної Думи від партії "Єдина Росія" Андрєй Гурульов навідався на танковий завод, проінспектувавши виробництво зброї.

Відповідні кадри з нижньотагільської Науково-промислової корпорації "Уралвагонзавод" імені Фелікса Дзержинського виклали у соціальній мережі Twitter, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

З'ясувалося, що народному обранцю-путіністу показали розконсервовану 50-річну бронетехніку, яку нашвидкуруч у 3 зміни лагодять російські інженери, щоби оперативно надіслати ешелонами на український фронт.

Окрім танків, засмучений "голуб війни" Андрєй Гурульов також оглянув кілька десятків БТР, БМД і БРДМ, що наразі перебувають у незадовільному стані, оскільки непридатні до участі у бойових діях.

Прикметно, але станом на тепер потужності "Уралвагонзаводу" здатні випускати від 5 до 10 одиниць готової бронетехніки на місяць, яка ймовірно і є розпіареної кремлівською пропагандою дорогезною диво-зброєю Владіміра Путіна.

Натомість "Останній Бастіон" закликає читачів не забувати, що нещодавно штатний працівник російського заводу, де виготовляють стратегічні бомбардувальники Ту-160, втік до США

Читайте також:
Економіка
Головний німецький військово-промисловий концерн готовий випускати з конвеєра танки, системи протиповітряної оборони та боєприпаси.
09 травня, 17:42
Війна
Близькосхідна ісламська республіка, керована шиїтським військово-політичним режимом аятол, вчиться на російсько-українській війні.
30 квітня, 20:22
Війна
На кількох хлібокомбінатах ресурсної федерації московії взялися у терміновому порядку виробляти коптери для потреб окупантів.
29 березня, 20:38
Світ
Надаючи Україні зброю, батьківщина Наполеона Бонапарта і Шарля де Ґолля зміцнює власну національну безпеку.
24 березня, 20:50
Економіка
Найбільший оборонний підрядник Німеччини повідомив про рекордні прибутки на тлі розгортання повномасштабної російської агресії.
16 березня, 17:09
Світ
Російське місто Єлабуга стане новою ціллю українських військовиків для удару у відповідь, подібно до того, яким раніше був Енґельс.
05 лютого, 21:04