Der Russische Wunderwaffe або Putin ist kaput

ВІЙНА
14.03.2023, 17:32
Der Russische Wunderwaffe або Putin ist kaput
Фото: Twitter

Депутат Державної Думи від партії "Єдина Росія" Андрєй Гурульов навідався на танковий завод, проінспектувавши виробництво зброї.

Відповідні кадри з нижньотагільської Науково-промислової корпорації "Уралвагонзавод" імені Фелікса Дзержинського виклали у соціальній мережі Twitter, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

З'ясувалося, що народному обранцю-путіністу показали розконсервовану 50-річну бронетехніку, яку нашвидкуруч у 3 зміни лагодять російські інженери, щоби оперативно надіслати ешелонами на український фронт.

Окрім танків, засмучений "голуб війни" Андрєй Гурульов також оглянув кілька десятків БТР, БМД і БРДМ, що наразі перебувають у незадовільному стані, оскільки непридатні до участі у бойових діях.

Прикметно, але станом на тепер потужності "Уралвагонзаводу" здатні випускати від 5 до 10 одиниць готової бронетехніки на місяць, яка ймовірно і є розпіареної кремлівською пропагандою дорогезною диво-зброєю Владіміра Путіна.

Натомість "Останній Бастіон" закликає читачів не забувати, що нещодавно штатний працівник російського заводу, де виготовляють стратегічні бомбардувальники Ту-160, втік до США

Читайте також:
Війна
Наперекір санкціям, запроваджених Заходом, ресурсна федерація московії продовжує отримувати закордонні технології. Зокрема, для кораблів.
21 квітня, 10:27
Війна
Начинені вибухівкою та керовані через супутник невеликі українські катери — один з основних видів зброї на війні. РФ уже не контролює море.
11 квітня, 21:54
Економіка
Військово-промисловий комплекс Чехії вперше за минулі десятиріччя знову квітне. Повномасштабна російська агресія змінила порядок денний.
02 квітня, 19:10
Економіка
Необхідна Силам оборони Україні зброя невдовзі вироблятиметься шаленими темпами у Сіднеї. Компанія «Lockheed Martin» розбудовує нові цехи.
15 березня, 14:58
Світ
Суднобудівна компанія Dearsan Shipyard оголосила про створення корабельні в одному із портів на Каспійському морі. Угода вже підписана.
14 лютого, 12:36
Війна
Стратегічна російська корпорація із назвою «Тактичне ракетне озброєння» під пильним оком руху «Атеш». Режимний об'єкт стоїть у Корольові.
25 січня, 19:24