Росіяни спалили школу для евенків у Хабаровському краї

СВІТ
08.04.2023, 20:16
Росіяни спалили школу для евенків у Хабаровському краї
Фото: Google

Єдиний середній освітній заклад для дітей нечисленного корінного народу Далекого Сходу у селі Удське знищено вогнем через навмисний підпал.

Такі невтішні відомості з Тугуро-Чуміканського району Хабаровського краю оприлюднило видання "Transsibinfo.com", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати, своєї рятувально-пожежної дружини у селі, де мешкають виключно евенки, немає, бо влада регіону відмовляється її спонсорувати у зв'язку з віддаленістю населеного пункту.

Водночас навколишні землі багаті на біоресурси та корисні копалини, які наближені до Кремля олігархи та китайські "інвестори" воліють привласнити, розподіливши між собою й завдавши шкоди корінному народові.

Ймовірно через це невідомі підприємливі ділки вирішили спалити єдину школу, позаяк невдовзі неграмотних евенків можна буду, як і колись, підкупити перлинами чи вогняною водою, забравши їхні безцінні землі.

Слід наголосити, що, як правило, представники нечисленних корінних народів Далекого Сходу, зокрема і Хабаровського краю, не полишають насиджених місць, де до всього поховані їхні предки їдуть.

Регіональна влада десятиліттями ігнорувала проблеми евенків і зараз, після знищення зловмисниками школи, навряд щось зміниться на краще, доки РФ як державне утворення не зникне з мапи світу, залишивши по собі десятки суверенних національних республік.

Втім, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", кремлівський бункерний щур випадково видав державну таємницю Росії з приводу реальної кількості тамтешнього народонаселення.

Росіяни спалили школу для евенків у Хабаровському краї_1
Читайте також:
Політика
У поневолених народів ресурсної федерації московії відкрилося останнє вікно можливостей для досягнення власної державної самостійності.
21.08.2023, 18:37
Мистецтво
У Кримському домі презентували документально-освітній проєкт «Мій Крим» про корінні народи України.
09.08.2023, 15:55
Світ
У Туреччині представники низки громадсько-політичних організацій черкеського народу провели першу міжнародну конференцію.
08.08.2023, 17:34
Світ
Вища Рада Ногайського Народу та Міжнародний рух за незалежність "Вільний Ногайстан" оголосили про створення свого війська.
27.05.2023, 21:13
Опінії
Фіно-угорська проблема – голка в яйці російського Кощія, який засів у кремлівському бункері. Здобувши її, імперія більше не відродиться!
11.05.2023, 21:17
Світ
Екологічні протести на теренах окупованої московитами Республіки Башкортостан дедалі більше переростають у всенародну непокору.
04.05.2023, 16:32