Росіяни тероризують українських аграріїв на Запоріжжі та Херсонщині

ВІЙНА
14 лютого, 14:58
Росіяни тероризують українських аграріїв на Запоріжжі та Херсонщині

Вітчизняних сільгоспвиробників, які не з різних причин лишилися по той бік фронту, можуть позбавити майна. Агресор вимагає покори.

Такі невтішні відомості оприлюднив Центр національного спротиву із посиланням на український підпільний рух опору окупації. З'ясувалося, що російські загарбники відкрито погрожують фермерам, якщо ті не зареєструються у російських державних реєстрах.

Цілком очевидно, що мета окупантів — легалізувати викрадення майбутнього українського врожаю (зерна, овочів, фруктів тощо), що відбувається другий рік поспіль. Представники російських окупаційних адміністрацій системно проводять різного роду збори, де тиснуть на місцевих підприємців.

«Від моменту повномасштабного вторгнення росіяни розповідають про «повну підтримку» з боку місцевого населення, але факти вперто вказують на протилежне. На територіях, які окуповані після 24 лютого 2022 року, українці досі саботують реєстрацію бізнесу згідно із вимогами російського законодавства», — повідомили у Центрі нацспротиву.

Медіаагенція «Останній Бастіон» також нагадує читачам, що кадировці з угруповання «Ахмат» привласнюють нерухомість українців в окупованому Токмаку. Уродженці Чечні займаються «віджимом» магазинів.

Читайте також:
Війна
Причиною падіння літака могла стати «дружня» робота російської ППО
28 березня, 17:50
Війна
Як скоро московські загарбники знову посунуть свої озброєні багатотисячні орди на захід від Ростова-на-Дону, одному Всевишньому відомо...
22 березня, 13:41
Політика
Пекін і Тель-Авів мають спільну мету, яка полягає у знищенні мусульманської громади. Для першого це уйґури, для другого — палестинці.
13 березня, 12:38
Війна
На російські самовиправдання українцям має бути байдуже. Агресор зі Сходу прагне дегуманізації жертви, яку публічно записує до терористів.
08 березня, 08:18
Війна
У кремлівського бункерного діда горять плани взяти Київ та Одесу за 3 дні. Тепер до їхньої реалізації залучені загони чорношкірих бойовиків.
27 лютого, 14:56
Світ
Комуністична диктатура з осердям у Пекіні не ховає хижих намірів щодо «не ханьских народів». Молох китайського ГУЛАГу робить із людей зомбі.
21 лютого, 14:53