Росіяни захопили Курдюмівку на Донеччині, – OSINT-спільнота «Deep State»

ВІЙНА
02.12.2022, 06:59
Росіяни захопили Курдюмівку на Донеччині, – OSINT-спільнота «Deep State»
Фото: Deep State

Чисельним загонам окупаційно-терористичного контингенту РФ вдалося зайняти знищене їхніми ж артилерійськими обстрілами село.

Відповідні фотодокази із зони ведення оборонних дій виклали фахівці вітчизняної OSINT-спільноти "Deep State", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

З'ясувалося, що участь у загарбанні села Курдюмівка неподалік міста-фортеці Бахмут беруть виключно терористи путінського кухаря Євгєнія Прігожина.

«На жаль, зафіксовано ворога у Курдюмівці біля залізничного вокзалу. 1 грудня ми отримали звістку від бійців, що "під*ри в Курдюмівці". Згодом уже у мережі з'явилася світлина від ПВК "Вагнер" звідти. Звертаємо увагу на використання нашої військової форми ворогом», – зазначили фахівці OSINT-спільноти "Deep State".

Водночас слід наголосити, що прямо зараз на Бахмутському напрямі Східного фронту тривають запеклі бої підрозділів Сил оборони України проти московитів за Соледар, Спірне, Бахмутське й Опитне.

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує читачам, що північні підступи до тимчасово окупованого Донецька під потужними обстрілами росіян, які цілодобово штурмують сусідні села і міста.

Росіяни захопили Курдюмівку на Донеччині, – OSINT-спільнота «Deep State»_1
Читайте також:
Війна
Наразі відпрацьовуються десантні операції, які росіяни вважають реальною загрозою.
18 червня, 16:05
Війна
На Дніпропетровщині оголосили примусову евакуацію сімей із дітьми з 23 населених пунктів.
17 червня, 16:48
Війна
Сили оборони України докладають максимальних зусиль, щоб зірвати плани окупантів.
17 червня, 13:53
Війна
російські війська намагаються відрізати місто від постачання та повторити сценарій Покровська.
16 червня, 19:54
Війна
У Костянтинівку проникли більш як сотня росіян, військові попереджають про критичну ситуацію.
12 червня, 09:21
Війна
для ударів обрано ділянку в районі Богодухова, що розташована приблизно за 20 кілометрів від кордону.
07 червня, 08:10