Росіяни захопили Курдюмівку на Донеччині, – OSINT-спільнота «Deep State»

ВІЙНА
02.12.2022, 06:59
Росіяни захопили Курдюмівку на Донеччині, – OSINT-спільнота «Deep State»
Фото: Deep State

Чисельним загонам окупаційно-терористичного контингенту РФ вдалося зайняти знищене їхніми ж артилерійськими обстрілами село.

Відповідні фотодокази із зони ведення оборонних дій виклали фахівці вітчизняної OSINT-спільноти "Deep State", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

З'ясувалося, що участь у загарбанні села Курдюмівка неподалік міста-фортеці Бахмут беруть виключно терористи путінського кухаря Євгєнія Прігожина.

«На жаль, зафіксовано ворога у Курдюмівці біля залізничного вокзалу. 1 грудня ми отримали звістку від бійців, що "під*ри в Курдюмівці". Згодом уже у мережі з'явилася світлина від ПВК "Вагнер" звідти. Звертаємо увагу на використання нашої військової форми ворогом», – зазначили фахівці OSINT-спільноти "Deep State".

Водночас слід наголосити, що прямо зараз на Бахмутському напрямі Східного фронту тривають запеклі бої підрозділів Сил оборони України проти московитів за Соледар, Спірне, Бахмутське й Опитне.

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує читачам, що північні підступи до тимчасово окупованого Донецька під потужними обстрілами росіян, які цілодобово штурмують сусідні села і міста.

Росіяни захопили Курдюмівку на Донеччині, – OSINT-спільнота «Deep State»_1
Читайте також:
Війна
Оперативна інформація про ситуацію на фронті станом на ранок 27 січня
27 січня, 10:45
Війна
Оперативна інформація про ситуацію на фронті станом на ранок 25 січня
25 січня, 11:11
Війна
Невелика частина Харківської області все ще перебуває під окупацією, але українські захисники не дають ворогам відновити наступальні дії.
24 січня, 20:54
Війна
Оперативна інформація про ситуацію на фронті станом на ранок 24 січня
24 січня, 10:09
Війна
Оперативна інформація про ситуацію на фронті станом на ранок 23 січня
23 січня, 10:55
Війна
Українські військові завдали 17 ударів по скупченню противника та техніки
22 січня, 11:01