Росіяни збудували новий ракетний завод посеред житлового кварталу Москви

ВІЙНА
08.11.2023, 16:32
Росіяни збудували новий ракетний завод посеред житлового кварталу Москви

Військово-промисловий об'єкт знаходиться у спальному районі російської столиці під назвою Нєкрасовка. Там виробляють смертоносні ракети.

Відповідний фотозвіт виклали підпільники українського руху опору «Атеш». Як вдалося розвідати нашим партизанам, новий ракетний завод є частиною індустріального парку «Руднєво», нещодавно відкритого міністром-оленярем Сєргєєм Шойгу.

Станом на тепер відомо, що на території вказаного промислового об'єкта, розміром майже 100 м², ворог планує збирати та проводити випробування ракет різного типу. Насамперед ракет для протиповітряної оборони.

За словами підпільників «Атеш», росіяни навіть у цьому випадку не проминули нагоду прикритися цивільними. Адже завод розташований безпосередньо у спальному районі, буквально за 500 метрів від житлових будинків.

Окупанти заявляють, що планують запустити виробництво ракет не раніше жовтня 2024 року. Проте, згідно з розвідданими українських підпільників, на заводі вже виробляються ударні безпілотники та компоненти до ракет.

Важливо пам'ятати, що кремлівський режим 20 років готував війну, а Європа ж продавала свою безпеку за ресурси із рф. Нині ж через це українці розплачується власними життями.

Росіяни збудували новий ракетний завод посеред житлового кварталу Москви_1
вибір редакції
Читайте також:
Світ
Суднобудівна компанія Dearsan Shipyard оголосила про створення корабельні в одному із портів на Каспійському морі. Угода вже підписана.
14 лютого, 12:36
Війна
Стратегічна російська корпорація із назвою «Тактичне ракетне озброєння» під пильним оком руху «Атеш». Режимний об'єкт стоїть у Корольові.
25 січня, 19:24
Світ
До тепер нейтральна південноазійська республіка вирішила стати на бік агресора. У Москви з'явився черговий новий союзник.
31.12.2023, 09:37
Світ
Тільки ті, хто на собі пізнав усі «принади» російської окупації, допомагає Україні наближати перемогу. Як не дивно, чехи — в авангарді.
19.12.2023, 19:55
Війна
Як відомо, ресурсна федерація Московії налагоджує у себе виробництво іранських дронів-камікадзе з нуля. Але щось як завжди пішло не так.
21.09.2023, 16:49
Опінії
Натомість ракети ресурсна федерація московії почала штампувати із новими потужностями, ніж було до 24 лютого 2022 року.
15.09.2023, 18:14