Розпад РФ так само неминучий, як і розвал СССР

ПОЛІТИКА
17 травня, 07:58
Розпад РФ так само неминучий, як і розвал СССР
Фото: Facebook

Уже зараз світ має готуватися до тієї миті, коли штучне державне утворення під назвою росія повторить долю свого попередника.

Розпад федерації на кілька незалежних країн неминучий, переконує на своїй Facebook-сторінці народний депутат України VIII скликання Ганна Гопко.

За її словами, неоімперське єство РФ тримають разом лише 3 сили: ідеологія наддержави, апарат безпеки та нафтогазові доходи в іноземній валюті.

«Власне останнє дає змогу фінансувати мілітаризм, репресивний апарат і корумпувати політиків в Європі та у цілому світі. Тому роздуми про майбутній розпад росії – це не розвага чи прийняття бажаного за дійсне, як вважають прихильники путінського режиму. Не осмислюючи цей сценарій, ми не відвернемо його – і навпаки, думаючи про нього, ми не викличемо його, навіть якщо захочемо. У цьому приховані внутрішні причини, і питання не в тому, чи розпадеться "російська федерація", а в тому, коли це станеться», – зазначила Ганна Гопко.

Водночас екснардеп додає, що цьогорічний агресивний напад на Україну радикально прискорив розвиток подій – тому розпад РФ стає справою найближчих 3-5 років.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що шалена пропагандистська машина Кремля зійшла з рейок і у некерованому стані летить у стіну, бо не здатна пояснити нищівну воєнну поразку в Україні.

Читайте також:
Світ
Всі 30 років незалежності у Казахстані панувала і продовжує панувати антиімперська державна ідеологія, спрямована на втечу від РФ.
23 червня, 09:02
Світ
Принагідно згадаймо нетлінну народну мудрість: комусь війна, а кому мати рідна, – що вкотре доводить безальтернативність нашої борні.
08 червня, 21:45
Війна
Нова геополітична дійсність, що постала у світі після 24 лютого 2022 року, вимагає відповідальних áкторів, яких сьогодні потребує Україна.
05 червня, 17:01
Світ
Суспільство Німеччини здається паралізованим, апатичним і багато в чому тамтешня демократія давно перестала функціонувати як годинник.
31 травня, 19:23
Війна
Тільки після ліквідації такої загрози, як Чорноморський флот росії, стане можливим вільне пересування українських та іноземних кораблів.
20 травня, 09:08
Економіка
Паливна криза, спричинена знищенням нафтобаз і переробних заводів російськими ракетами, дала привід збагатися не чистим на руку чиновникам.
04 травня, 09:15