У росії немає сил для досягнення хоча б якоїсь з озвучених цілей, – історик Роман Пономаренко

ПОЛІТИКА
07 травня, 20:03
У росії немає сил для досягнення хоча б якоїсь з озвучених цілей, – історик Роман Пономаренко
Фото: Telegram

Шалена пропагандистська машина Кремля зійшла з рейок і у некерованому стані летить у стіну, бо не здатна пояснити нищівну поразку в Україні.

Таку думку на своїй Facebook-сторінці висловив відомий вітчизняний воєнний історик, дослідник Чину Дивізії "Галичина" Роман Пономаренко.

Науковець стверджує, навіть озвучена днями "нова мета" кремлівської "спецоперації" з вуст віцеспікера Державної Думи Пєтра Толстого рівноцінна маренням відірваних від реальності утопістів.

«Росіяни оголосили, що планують зупинитися "на кордоні з Польщею". Дуже амбітна заява, яка суперечить всім іншим заявам російських очільників різного рангу, що звучали до цього. Попередньо, 22 квітня озвучувалася мета захопити території Донецької та Луганської областей та прорубати коридор до Придністров'я. На офіційному рівні жодну з них влада росії не підтвердила. У будь-якому випадку, станом на зараз, у росії немає сил для досягнення хоча б якоїсь з озвучених цілей. Для керівництва росії війна зайшла в безпросвітний тупик. У нинішніх умовах у них немає іншого виходу, крім як намагатися і далі пробивати українську оборону», – зазначив Роман Пономаренко.

Також вітчизняний фахівець воєнної справи додає, що у міру насичення Сил оборони України сучасною західною зброєю, справа знищення нашої держави взагалі стає для росіян не підйомним завданням.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що генеральний задум "спеціальної операції" путінського режиму проти України виявився недосяжним для реалізації на практиці.

Автор : Роман Пономаренко
Читайте також:
Війна
Чинний голова уряду Німеччини, як і його попередниця Анґела Меркель, несуть відповідальність за дії російського агресора в Україні.
25 червня, 18:01
Життя
Вчіться поки є час. Його з кожним разом менше.
25 червня, 12:35
Опінії
Чужим хлібом і подавитесь, колишні співвітчизники.
24 червня, 11:35
Світ
Попри подібність конфлікту з "русскім міром" офіційний Загреб так і не став форвардом захисту українських інтересів у  Європі та світі.
20 червня, 21:46
Війна
Бійці збирають гроші на нову пташку, яка допоможе їм вишуковувати окупантів
17 червня, 17:25
Війна
Попри проблеми, росіяни все ще мають перевагу в артилерії та реактивних системах залпового вогню
17 червня, 14:45