Розрекламовані Трампом ліки проти Covid-19 виявилися смертельною отрутою

16 лютого, 21:49
Розрекламовані Трампом ліки проти Covid-19 виявилися смертельною отрутою
Фото: The Guardian

Препарат, винайдений для подолання малярії, свідомо пропонували хворим на коронавірус. 45-й президент США уникнув відповідальності.

Результати відповідного медичного дослідження оприлюднили американські вірусологи на шпальтах галузевого видання Science Direct. Підраховано, що смертність, пов'язана із випадками вживання гідроксихлорохіну, який просував Дональд Трамп на початку пандемії у 2020 році, зросла на 11%.

Автори дослідження із лабораторії у Медичному університеті Південної Кароліни стверджують, що майже 17 000 людей у 6 різних країнах, включно зі США, померли після зараження COVID-19 і прийому протималярійного гідроксихлорохіну. Медики, які призначали препарат для лікування коронавірусу, робили це не за призначенням і без доказів того, що є будь-яка клінічна користь.

Висновки фахових науковців-практиків зі ступенями «ілюструють небезпеку перепрофілювання ліків за допомогою низьких доказів для управління майбутніми пандеміями. Метааналіз рандомізованих досліджень дав результати, які доводять брехливість «ефективного» лікування коронавірусу гідроксихлорохіном».

Водночас «Останній Бастіон» нагадує своїм читачам про те, що науковці підтвердили штучне походження COVID-19. За минулі 3 роки інтенсивних пошуків, не було знайдено природного предка SARS-CoV-2.

Читайте також:
Життя
Навіть кілька хвилин біля водойми заспокоюють людину і навіть покращують її уяву.
08 липня, 10:39
Світ
Традиційно вважалося, що навколо осердя нашої галактики обертаються найстаріші за віком зірки. Проте виявилося, що це не зовсім так.
27 червня, 21:42
Життя
Найближчі родичі бджіл діляться знаннями так само як люди чи шимпанзе. Ймовірно, їхній колективний розум більш особистий, ніж вважалося.
20 червня, 08:21
Історія
У долині Нілу робили спроби лікувати пухлини мозку хірургічним шляхом понад 4000 років тому. Проте невідомо, чи допомогло це пацієнтам.
14 червня, 21:43
Історія
Предки українців були різного етнічного походження. І тільки за княжої влади у престольному Києві змогли перетопитися на єдину спільноту.
13 червня, 07:09
Історія
Цього дня народився відомий угорський єврей-винахідник Дéнніш (Ґюнсцберґ) Ґáбор. Він знаний у світі як «батько голографії».
05 червня, 21:43