Розрекламовані Трампом ліки проти Covid-19 виявилися смертельною отрутою

16 лютого, 21:49
Розрекламовані Трампом ліки проти Covid-19 виявилися смертельною отрутою
Фото: The Guardian

Препарат, винайдений для подолання малярії, свідомо пропонували хворим на коронавірус. 45-й президент США уникнув відповідальності.

Результати відповідного медичного дослідження оприлюднили американські вірусологи на шпальтах галузевого видання Science Direct. Підраховано, що смертність, пов'язана із випадками вживання гідроксихлорохіну, який просував Дональд Трамп на початку пандемії у 2020 році, зросла на 11%.

Автори дослідження із лабораторії у Медичному університеті Південної Кароліни стверджують, що майже 17 000 людей у 6 різних країнах, включно зі США, померли після зараження COVID-19 і прийому протималярійного гідроксихлорохіну. Медики, які призначали препарат для лікування коронавірусу, робили це не за призначенням і без доказів того, що є будь-яка клінічна користь.

Висновки фахових науковців-практиків зі ступенями «ілюструють небезпеку перепрофілювання ліків за допомогою низьких доказів для управління майбутніми пандеміями. Метааналіз рандомізованих досліджень дав результати, які доводять брехливість «ефективного» лікування коронавірусу гідроксихлорохіном».

Водночас «Останній Бастіон» нагадує своїм читачам про те, що науковці підтвердили штучне походження COVID-19. За минулі 3 роки інтенсивних пошуків, не було знайдено природного предка SARS-CoV-2.

Читайте також:
Життя
Холоднокровні земноводні істоти видають крики, які люди не чують. Встановити цей факт вдалося у бразильських тропічних лісах.
вчора, 21:39
Історія
Наше прадавнє минуле досі припадає пилом попри численні розвідки. Дослідники зосереджуються на одному предметі, не бачачи загальної картини.
11 квітня, 19:36
Історія
Доказом слугує печера Теопетра у гірській місцевості центральної Греції. Саме там вперше було використано викопане паливо.
10 квітня, 19:35
Життя
Яскравий тому приклад — населення таких країн, як РФ, КНР, КНДР, ФРН і США. Там минуле нерозривно пов'язано із пропагандою сьогодення.
28 березня, 08:20
Історія
Ви напевно чули безліч теорій про піраміди. Що це — гробниця фараона, або збудована культова споруда представниками позаземної цивілізації.
27 березня, 21:33
Історія
Три десятиліття відновленої незалежності не посприяли появі чіткого та узагальненого уявлення про те, що ж таке українська історія.
25 березня, 20:22