«Рука Москви»: меморіал хану Кубрату могли пошкодити на замовлення Кремля

ПОЛТАВА
10.04.2021, 14:34
«Рука Москви»: меморіал хану Кубрату могли пошкодити на замовлення Кремля

Тижня не минуло з моменту вандалізму у Малій Перещепині Новосанжарської громади, як кремлівські пропагандисти вже назвали винних.

Про це свідчить нашвидкуруч підготовлений авторами українофобського сайту "Украина.ру" матеріал про повалення пам’ятника булгарському хану Кубрату.

У безапеляційній формі поплічники путінського режиму з-поміж оточення експрем'єр-міністра Миколи Азарова у понівечені унікальної пам'ятки звинуватили українських патріотів.

Подаємо уривок пропагандистської статті мовою оригіналу:

«Мемориал вандализировали копатели древностей или ультраправые "активисты"; скорее вторые, чем первые. Ведь находка захоронения Кубрата стала знаковым местом для деятелей болгарского национального движения. Они регулярно приезжают в Малую Перещепину, где организовывают разнообразные культурные мероприятия с участием представителей болгарской общины, проводят музыкальные фестивали и установили болгароязычные стенды. Это и могло вызвать неудовольствие националистических активистов, которые решили разрушить памятник. Наконец, разрушение могилы хана Кубрата указывает на еще одну критическую проблему. Массовое уничтожение памятников советской эпохи, которое развернулось после победы Евромайдана, привело к нормализации преступной практики вандализма».

Враховуючи вище наведене, цілком імовірно, що до акту вандалізму у Новосанжарській громаді можуть бути причетні агенти Кремля в Україні.

Такими діями різного роду українофоби на догоду Москві прагнуть розсварити нашу державу з потенційними союзниками, у цьому випадку – з Болгарією, а нашу націю виставити керованою "колективним Заходом" отарою вандалів.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", міністерство закордонних справ Республіки Болгарія засудило повалення пам’ятника хану Кубрату в Малій Перещепині на Полтавщині.

Читайте також:
Історія
У ніч проти 14 січня 2023 року російські загарбники та їхні посіпаки-колаборанти посягнули на святе – знесли монумент Великому Кобзарю.
14 січня, 19:59
Мистецтво
На окупованому з 1945 року острові Карафуто (Сахалін) заради наживи показово і масово знищують японську культурну спадщину.
02.05.2022, 16:59
Історія
Відомий на весь світ український національний археологічний комплекс, розташований у степах Приазов'я, сплюндрований окупантами.
26.04.2022, 19:13
Світ
У канадійському місті Вінніпеґ аґресивні ліворадикали незаконно знесли бронзові пам'ятники Вікторії І та Елізабет ІІ.
05.07.2021, 12:04
Полтава
18 дорожніх знаків та огорожу викрали невідомі поблизу дороги на Миргородщині.
02.03.2021, 17:20
Полтава
У ніч на 1 березня невідомі зруйнували лавки і порозбивали ліхтарі біля меморіалу танкістам.
02.03.2021, 11:45