Рятувальники провели навчання в лікарнях Полтави

ПОЛТАВА
01.03.2021, 17:20
Рятувальники провели навчання в лікарнях Полтави
Фото: ДСНС України в Полтавській області

Після пожежі в COVID-лікарні Чернівців, рятувальники Полтави провели навчання на випадок аварії.

Сьогодні рятувальники 2-ї та 3-ї державних пожежно-рятувальних частин Полтави провели навчання в трьох лікарнях міста: «Дитяча міська клінічна лікарня Полтавської міської ради», «5-а міська клінічна лікарня Полтавської міської ради»,  «Обласний заклад з надання психіатричної допомоги Полтавської обласної ради». Відпрацювали дії в разі аварійного відключення електропостачання.


Під час навчань перевірили стан електрогосподарства та можливості термінового підключення генераторів ДСНС до електромережі лікарень, особливо до реанімаційних відділень та відділень, де знаходяться хворі на COVID-19 пацієнти, які підключені до апаратів штучної вентиляції легень.

Також, рятувальники перевірили протипожежне водопостачання об’єктів та провели інструктажі  з персоналом щодо дотримання правил пожежної безпеки та порядку дій у разі виникнення пожежі.
Нагадаємо, що у Чернівцях третю добу не говорять про причину пожежі у міській лікарні №1, де лікують хворих на коронавірус. Там 27 лютого сталася пожежа, внаслідок якої на місці загинув 76-річний буковинець, другий постраждалий - 77-річний пацієнт Covid-відділення, отримав сильні опіки. Він помер у реанімації в ніч на 28 лютого.


Зараз у Чернівцях працює робоча група з розслідування причин пожежі у лікарні та правильності дій медичного персоналу під час цього випадку.
Також нагадаємо, що в лютому раптово зникло електропостачання в реанімаційному та дитячому відділеннях Полтавської обласної клінічної інфекційної лікарні. Тоді рятувальники направили спецтехніку, оснащену пересувними електростанціями для забезпечення безперебійного енергоживлення та водопостачання. До енергоживлення оперативно було підключене реанімаційне відділення.
 

Читайте також:
Полтава
Наперекір високому рівню антикоронавірусної вакцинації населення ризик погіршення епідеміологічної ситуації залишається.
19 лютого, 08:01
Світ
Провідний вірусолог із берлінської клініки "Charité" Кристіан Дростен спрогнозував повернення німців до допандемічного життя.
17 січня, 10:58
Світ
Нідерланди розпочали строгу різдвяну ізоляцію через побоювання щодо штаму Omicron
19.12.2021, 14:16
Політика
Реальна загроза для українців чи страшилка антивакцинаторів?
15.12.2021, 17:47
Світ
Нові карантинні обмеження від влади, котрі руйнують бізнес.
08.12.2021, 12:52
Світ
Висловлювання «гроші не пахнуть», скоріш за все, справедливе навіть для керівництва Facebook
03.12.2021, 15:38