Самозакоханість, що межує зі сліпотою

Опінії
17.05.2021, 19:51
Самозакоханість, що межує зі сліпотою

або про сімейний підряд на тупу зірковість

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

Нині діюча перша леді Олена Зеленська у якості сценаристки Кварталу-95 теж була причетна до формування натовпу збоченців з хворобливою орієнтацією на зону бікіні, рояль і велосипед Голобородька. Це також і її генітальні фантазії клоун майстерно утілював в образи повії-неньки й ебонітового джерела струму на Майдані, доводячи до екстазу місцеву невибагливу публіку у битком-набитому палаці «Україна» і збиваючи капіталець «сватами» на Росії. Й по сьогодні цинічно прикриваючи своє «чесалово» отим веспасіановим, що навіть вигорнуті з нужника рублі не пахнуть.

То вже таке, кому досліджувати витоки специфічно зорієнтованої творчості подружжя Зе – філологині Мендель чи психіатру. Не варто ігнорувати і вірогідну можливість долучення до вивчення «творчості» зіркового квартального тандему представників третьої гілки влади.  Сподіваємося, у недалекому майбутньому, бо клоун сьогодні «творить» у якомусь аж самозабутньому ражі.

До сценаристки. Нам зверхньо кинуто чистосердечне визнання в тому, що вона «не бачить цікавої сатири про себе і свого чоловіка». Хоч ще чи не зі шкільних років ставила себе на місце Марини Порошенко. 

Припустивши, що перша леді та її чоловік все таки можуть бути об’єктом «жорсткої іронії», пані Олена безапеляційно резюмувала – в Україні немає сатири відповідного рівня. Та й те, що може зрівнятися з епохальним виходом її милого на публіку без трусів?!

P.S. Вірні традиції фіналізувати свою посильну уїдливість конкретними порадами, радимо пані Олені звернути увагу на оце і перечитати шедеври Василя Рибнікова за два останні роки.

Доведеться визнавати – недотягуєте, Зе, до василевих підметок.

ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Опінії
Викид мордорського пацифізму від «телевізійної голубки» овсяннікової вартує того, щоби ми його перечитали увесь. Затамуймо огиду
30 березня, 09:45
Опінії
Усі переговори з путіним безглузді
28 березня, 09:27
Опінії
Значна дещиця світу прийняла у якості робочої версію повернення росії до здорового глузду на другий день після ліквідації бункерного щура
24 березня, 13:35
Опінії
На жаль, поки що й світ збивається на розглядання планет замість того, щоб закрити свою від щурячих іскандерів
15 березня, 11:33
Опінії
Як і сім мільярдів земляків по кулі, чекаємо на депешу з бункера: «Повісився». Щось із зв'язком, депеша затримується
08 березня, 13:05
Опінії
Ні - пробуджуємося !
05 березня, 17:23