Самозакоханість, що межує зі сліпотою

Опінії
17.05.2021, 19:51
Самозакоханість, що межує зі сліпотою

або про сімейний підряд на тупу зірковість

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

Нині діюча перша леді Олена Зеленська у якості сценаристки Кварталу-95 теж була причетна до формування натовпу збоченців з хворобливою орієнтацією на зону бікіні, рояль і велосипед Голобородька. Це також і її генітальні фантазії клоун майстерно утілював в образи повії-неньки й ебонітового джерела струму на Майдані, доводячи до екстазу місцеву невибагливу публіку у битком-набитому палаці «Україна» і збиваючи капіталець «сватами» на Росії. Й по сьогодні цинічно прикриваючи своє «чесалово» отим веспасіановим, що навіть вигорнуті з нужника рублі не пахнуть.

То вже таке, кому досліджувати витоки специфічно зорієнтованої творчості подружжя Зе – філологині Мендель чи психіатру. Не варто ігнорувати і вірогідну можливість долучення до вивчення «творчості» зіркового квартального тандему представників третьої гілки влади.  Сподіваємося, у недалекому майбутньому, бо клоун сьогодні «творить» у якомусь аж самозабутньому ражі.

До сценаристки. Нам зверхньо кинуто чистосердечне визнання в тому, що вона «не бачить цікавої сатири про себе і свого чоловіка». Хоч ще чи не зі шкільних років ставила себе на місце Марини Порошенко. 

Припустивши, що перша леді та її чоловік все таки можуть бути об’єктом «жорсткої іронії», пані Олена безапеляційно резюмувала – в Україні немає сатири відповідного рівня. Та й те, що може зрівнятися з епохальним виходом її милого на публіку без трусів?!

P.S. Вірні традиції фіналізувати свою посильну уїдливість конкретними порадами, радимо пані Олені звернути увагу на оце і перечитати шедеври Василя Рибнікова за два останні роки.

Доведеться визнавати – недотягуєте, Зе, до василевих підметок.

Читайте також:
На адженді, себто, на тому, що у п'яного на язиці – ще й поховання російської фінансової системи.
29.09.2021, 09:29
Усіх, кому 18+, запрошуємо до прозекторської. Це напроти шостої палати. На оцинкованому столі – труп оптимізму. Розтин.
09.09.2021, 10:23
Часові зсуви не таке вже й рідкісне явище у непевній ході цивілізації не вельми битим шляхом еволюції.
06.09.2021, 09:37
Або знову про несвяткове...
28.08.2021, 17:06
І не згадуйте каплінів всує – можливі як постриг у прості люди, так і обрізання...
23.08.2021, 09:27
Або про совкову естафетну паличку в пустотливих руках...
20.08.2021, 09:09