Санта-Барбара по-полтавськи: суд виніс вирок

КРИМІНАЛ
25 лютого, 11:46
Санта-Барбара по-полтавськи: суд виніс вирок

У Полтаві кум побив кума через куму.

Три місяці арешту за побиття кума. Таке рішення виніс Октябрський районний суд міста Полтави виніс вирок у справі № 1-кп/554/32/2020

Обставини справи

У липні 2018 року в Полтаві за адресою вулиця Ціолковського, 12, одружений автомеханік наніс один за одним по одному удару ногою в живіт і в пах та три удари кулаком в голову потерпілому, внаслідок чого спричинив йому тілесні ушкодження у вигляді закритої черепно-мозкової травми, струсу головного мозку, гематоми м’яких тканин голови. Судові експерти кваліфікували травми як легкі.

В ході слідства було встановлено, що два чоловіки були кумами і мали тривалі приятельські відносини. Все це продовжувалось доти, доки обвинувачений не почав залицятись до дружини постраждалого, що надалі стало причиною розірвання ним з нею шлюбу.

При розгляді цього питання в суді було визначено місце проживання їх спільної дитини з батьком, а дружині були визначені дні для участі у вихованні. В ці дні вона приходила, забирала дитину та проводила з нею час.

28 липня 2018 року не був днем, коли дружина могла взяти дитину, але вона чомусь приїхала в цей день з обвинуваченим до будинку колишнього чоловіка та намагалася отримати дитину для спілкування.

Чоловік своєї згоди на це не дав та спустився вниз, щоби піти в магазин.

По дорозі він побачив автомобіль обвинуваченого, в якому знаходилась і його колишня дружина. Вирішив підійти і поцікавитись, чому вона приїхала за дитиною в інший, аніж визначений судом день. Як тільки він підійшов до автомобіля, з нього вискочив обвинувачений і без будь-яких попереджень зненацька наніс йому один за одним удари ногою в живіт та пах, а слідом за ними 3-4 удари кулаком в обличчя, внаслідок чого спричинив тілесні ушкодження.

Обвинувачений, не визнаючи вини у вчиненні інкримінованого йому кримінального правопорушення, просив виправдати його за відсутністю в діях складу злочину, на чому наполягав і його захисник.

Вирок

Суд кваліфікував дії обвинуваченого за ч. 2 ст. 125 Кримінального кодексу України як заподіяння умисного легкого тілесного ушкодження, що спричинило короткочасний розлад здоров'я потерпілого.

Було ухвалено визнати обвинуваченого винним і призначити йому покарання у вигляді трьох місяців арешту. Також було вирішено стягнути з нього вартість витрат на стаціонарне лікування потерпілого  у розмірі 1,1 тис. грн. А також стягнути 13,4 тис. матеріальної та 5 тис. грн моральної на користь самого потерпілого.

Автор : Микола Шевчук
Читайте також:
Нова економічна політика несла ілюзію демократизації життя навчальних закладів.
19 квітня, 17:48
Політична партія "Рідне місто" не задекларувала витрачені 3 тис. доларів на піар у Facebook.
02 квітня, 09:51
Ситуація в країні з вірусом COVID-19 вже спричинила паніку.
26 березня, 10:56
Під медцентром «Нові Санжари» досі відбуваються сутички. Протестувальників оточила поліція, Нацгвардія та патрульні поліції.
20 лютого, 17:14
Мешканців і гостей Полтави запрошують дослідити таємниці масонів, що діяли у місті 200 років тому.
10 лютого, 09:25
У суботу 4 січня у Полтаві відбудеться святковий концерт рок-гурту "Oneyroid".
03 січня, 15:05