Саудівська Аравія відмовилася змінювати угоду ОПЕК з Росією

ЕКОНОМІКА
18 лютого, 13:13
Саудівська Аравія відмовилася змінювати угоду ОПЕК з Росією
Фото: google

Цим самим підігравши Москві

Саудівська Аравія відмовилася наростити видобуток нафти для зниження цін на енергоносій на прохання президента США Джо Байдена.

Про це пише оглядач Wall Street Journal Бенуа Фокон.

Автор зазначив, що подорожчання палива поставило Ер-Ріяд перед дилемою: допомогти Заходу впоратися з цим або дотримуватися угоди ОПЕК, яка приносить вигоду Москві та збільшує витрати Вашингтона. "Найбільший у світі експортер сирої нафти вирішив стати на бік Росії", - додав він.

Фокон також нагадав, що глава Білого дому неодноразово просив держави Перської затоки активно нарощувати видобуток енергоресурсу, який після пандемії обходиться американцям вдвічі дорожче. Байден став ще наполегливішим, коли ціна нафти наблизилася до позначки $100 за барель.

У відповідь на це Саудівська Аравія повідомила, що дотримуватиметься угоди, в рамках якої країни ОПЕК і Росія домовилися збільшувати виробництво на 400 тис. барелів на добу щомісяця.

вибір редакції
Читайте також:
Новини
На тлі російської воєнної агресії Україна мусить наростити обсяги власного експорту, а не існувати лише коштом імпорту і подачок Заходу.
16 вересня, 09:27
Економіка
У той час, коли офіційний Гельсинкі допомагає Україні протистояти агресії, підприємливі жителі Фінляндії займаються паливним туризмом.
14 серпня, 17:09
Економіка
Якби ресурсна федерація під проводом кремлівського бункерного щура не пішла війною проти України, вона заробила б ще трильйон.
04 липня, 17:51
Економіка
Індія, Китай та інші країни Південно-східної Азії спокусилися низькою ціною на підсанкційне "чорне золото" з ресурсної федерації.
15 червня, 19:23
Економіка
Лише цьогоріч у січні з України експортовано свіжої або охолодженої картоплі на понад $1 мільйон.
17 лютого, 07:42
Економіка
Звільнену торгову лакуну Україна поетапно заповнює доступними ринками інших країн, зокрема Європейським союзом.
06.07.2021, 13:07