СБУ ігнорує «слугу» Безмозглу за наказом ОПУ

ПОЛІТИКА
06.12.2023, 19:01
СБУ ігнорує «слугу» Безмозглу за наказом ОПУ

Чому шкідникам державного масштабу дозволено обливати брудом наших захисників? Очевидно, що цим процесом керують із Банкової.

До такого висновку прийшов вітчизняний військовий експерт і медіааналітик Назар Приходько, проаналізувавши виступ Рустема Умєрова на Fox News. Міністр оборони України повідомив американців про наявність плану перемоги.

«Ми деокупували 50% нашої території, ми перемагаємо росію на нашій землі, повернули територію, звільнили її. Зараз ми маємо план на 2024 рік», — заявив очільник МОУ з телевізійних екранів.

Як можна зрозуміти з вищенаведеного, Рустем Умєров фактично вказав народній депутатці Мар'яні Безуглій на брехню, яку вона ширить соціальними мережами як «скажений принтер/ксерокс». Дарма, що тільки прізвище цієї прислуги Офісу Президента у Верховній Раді міністр свідомо не озвучив.

«Є люди, прізвища яких не можна називати через те, що вони викликають словесний пронос у суспільстві, відволікаючи від основної теми допису, а є люди, прізвища яких називати просто... западло. Так от: людина, чиє прізвище називати западло нещодавно стверджувала, що у Залужного зокрема і ЗСУ загалом — «немає плану на 2024-й рік», а міністр оборони у США стверджує, що план є.

Нас всіх регулярно попереджають про масовані та деструктивні російські інформкампанії, в тому числі в іноземних ЗМІ, які покликані деморалізувати Українське суспільство наративами про конфлікт між політичним та військовим керівництвом України. Питання: на кого тоді працює людина, прізвище якої називати западло та яка досі має статус Народного депутата України? Думаю, відповідь очевидна», — розтлумачив ситуацію Назар Приходько.

вибір редакції
Читайте також:
Опінії
Зеленський заявив, що Україна втратила 31 тис. бійців. Офіційні дані (українські) російських втрат - 410700 солдатів
26 лютого, 11:05
Політика
Тепер і в нашого Зе є свій «валдайський форум»...
26 лютого, 09:41
Економіка
В Офісі Президента не розуміють: у будь-якому із варіантів законопроєктів про мобілізацію закладено ризик саме для влади. Граблі по-новому!
25 лютого, 14:57
Опінії
Насамперед треба брати на війну тих, хто жодного дня не служив в армії, але лізе у військові справи.
24 лютого, 15:07
Опінії
Зеленський повертається до звичної моделі класичного «Кварталу».
23 лютого, 16:10
Політика
Зеленський передбачає особистосту трагедію для себе після втрати повноважень.
23 лютого, 10:20