СБУ встановила “донських козаків”, які воювали проти України

21 січня, 12:58
СБУ встановила “донських козаків”, які воювали проти України
Фото: google

А куди дивилася спецслужба до 2014 року?

Служба безпеки України викрила 13 учасників так званого “Луганського округу донських козаків”.

Вони воювали проти сил АТО у складі проросійських незаконних збройних формувань.

За даними слідства, раніше ці особи входили до складу однойменної громадської організації, яку зареєстрували до 2014 року; згодом український суд ухвалив рішення про її заборону і примусовий розпуск.

Терористи раніше брали активну участь у бойових діях проти українських військових у районах Луганська та Дебальцевого.

Зокрема, вони супроводжували так звані “гуманітарні” вантажі з РФ для бойовиків, а також патрулювали населені пункти на тимчасово окупованих територіях Донбасу.

Спецслужби змогли задокументувати факти залучення озброєних терористів до охорони незаконних блокпостів в ОРДЛО.

Наразі ватажки козачого формування переховуються від правосуддя на тимчасово непідконтрольній українській владі території Луганщини. Після затримання зловмисників буде (можливо – прим. ред.),притягнуто до кримінальної відповідальності.

Провадження було відкрито за ст. 110 (Посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) та ч. 1 ст. 258-3 (Участь у терористичній групі чи терористичній організації) КК України.

На мою думку, СБУ не має чим сильно хвалитися. Адже організації на кшталт різного роду «козацтв» та «оплотів» до 2014 року вважалися патріотичними організаціями й фінансувалися за рахунок українських платників податків.

СБУ встановила “донських козаків”, які воювали проти України_1

 При тому, в своїй діяльності не приховували своєї антиукраїнської спрямованості. В СБУ на це дивилися «крізь пальці».

Водночас українські націоналістичні організації як УНСО, «Тризуб», «Патріот України», вели свою діяльність під постійним тиском з боку тієї ж СБУ та МВС.

Дам безкоштовну пораду тим працівникам СБУ котрі дійсно хочуть виявляти державних зрадників.

Просто хай піднімуть архіви на місцях що стосуються громадських організацій на кшталт промосковських «козацтв»! Там мають бути списки членства й керівництва тих «патріотів» з відповідними даними; місце проживання з них мало хто змінив.

 Гадаю, що тоді викриють не 13 невдах, а 13 000 як мінімум по всій Україні. Впевнений, що серед них знайдеться чимало державних посадовців різного рівня та представників бізнесу. Вдалого полювання!

Автор : Валерій Пальчик
Читайте також:
Політика
Тіло колишнього міського голови Кремінної на Луганщині, українофоба та ексрегіонала Володимира Струка зарили у столичну землю.
21 червня, 17:01
Війна
Колишній член Партії Регіонів, а нині ґауляйтер Володимир Сальдо пообіцяв своїм кураторам приєднати Херсонську область до РФ.
19 травня, 19:23
Світ
Самозвана влада непідконтрольного грузинському уряду сепаратистського Цхінвальського регіону оголосила про намір увійти до складу росії.
14 травня, 08:17
Світ
Конституційна більшість Національних зборів автономної Республіки Сербської взялася нищити сталий мир у Боснії та Герцеговині.
12 лютого, 11:34
Кримінал
Щомісячно обвинувачений отримував грошове забезпечення у розмірі 31 500 рублів
20 січня, 13:12