Селяни Машівки придбали антидронову рушницю для ЗСУ

ПОЛТАВА
02 квітня, 06:04
Селяни Машівки придбали антидронову рушницю для ЗСУ

Пристрій для збиття ворожих «пташок» передано фронтовикам 110-ї Окремої механізованої бригади імені генерал-хорунжого Марка Безручка.

Відповідний фотозвіт оприлюднила пресслужба Машівської селищної ради, передає медіаагенція «Останній Бастіон». Наголошується, що вказана техніка надасть змогу зберегти життя нашим захисникам на передовій та допоможе ефективніше нищити російських загарбників.

До антидронової рушниці типу «С-Vog FPV Hunter» додається і монокуляр нічного бачення типу «IRay Jerry-14 (PVS-14)», який забезпечує високу продуктивність в умовах низького освітлення. Прилади можуть ефективно працювати на відстані до 500 метрів.

«Техніку придбано за кошти бюджету Машівської селищної територіальної громади. Передана антидронова рушниця — це пристрій нового покоління для боротьби з ударними FPV-дронами противника, що покриває всі діапазони радіочастот, які використовують російські окупанти. Разом до перемоги! Слава Україні», — відзвітували в органі місцевого самоврядування.

Як і годиться, «Останній Бастіон» закликає читачів пам'ятати про те, що від весни минулого року ми стали аутсайдерами у війні технологій. За 3-4 місяці ми ризикуємо остаточно втратити здатність чинити опір чим-небудь ще, крім стрілецької зброї.

Селяни Машівки придбали антидронову рушницю для ЗСУ_1
Читайте також:
Полтава
Чим більше у наших захисників на фронті буде необхідної зброї й техніки, тим рішучіше відбуватиметься деокупація України. Це відомий факт.
04 квітня, 14:57
Полтава
Необхідне фронтовикам обладнання виявлятиме та знищуватиме загони ворога на передовій. Тиловики допомагають наближати перемогу.
19 березня, 08:18
Політика
Український народ несе тягар жахливого насильства росії у масштабній агресії, яка триває понад 2 роки. Нині Україна — щит і меч Європи.
14 березня, 19:16
Політика
2 роки тому окупаційно-терористичний контингент РФ підступно напав на Україну. Наслідком чого стала загибель десятків тисяч українців.
26 лютого, 12:36
Війна
«Українці переможуть і витіснять путінські війська — за умови, що ми надамо їм військову, політичну та економічну допомогу».
24 лютого, 12:16
Війна
Нащадки лісових братів і упівців нині стоять пліч-о-пліч проти спільного ворога зі Сходу. Досвідчені естонці вчать українців виживати.
18 лютого, 07:51