Селяни Полтавщини організували майстерню зі збирання дронів

ПОЛТАВА
26 травня, 08:48
Селяни Полтавщини організували майстерню зі збирання дронів

Поки «зелені ямщики» з обласного центру продовжують обіцяти допомагати фронтовикам, в інших громадах слова перетворюють на справи.

Красномовним доказом слугує ініціатива запроваджена громадою Сергіївки Миргородського району. Як повідомили у сільській раді, погоджено створення гуртка «Майстерня дронів» задля фахового навчання зі складання та пілотуванню безпілотних літальних FPV-пристроїв.

Зазначається, що процес буде існувати на цілковито безоплатній основі; запрошуються всі свідомі жителі громади долучитися до цікавої та вкрай важливої справи. Для запису до гуртка пропонується заповнити анкету-заявку за наступним посиланням: forms.gle/612VmJqnWR35EGgWA.

«У міру надходження заявок будуть комплектуватись групи, формуватиметься графік початку навчання. Не зволікайте, кількість місць обмежена», — закликали у Сергіївській сільраді.

Раніше медіаагенція «Останній Бастіон» повідомляв про те, що українські захисники вдячні землякам із Полтавщини за надану допомогу. Фронтовики із Чернігівського і Харківського напрямків отримали необхідне оснащення.

Читайте також:
Політика
У роз'єднанні нашого суспільства, у розхитуванні крихкої ситуації в Україні зацікавлений ворог. При чому, як зовнішній, так і внутрішній.
11 червня, 13:44
Опінії
Завдання зовнішнього і внутрішнього ворога — поляризація українців. Не перший раз за минулі сотні років нас послаблюють внутрішні чвари...
04 червня, 13:36
Війна
Військово-політичному керівництву України необхідно негайно переглянути мобілізаційну політику. Подальше зволікання рівноцінне поразці.
03 червня, 07:18
Опінії
На 11-й рік війни громадяни України, на жаль, ніяк не можуть зрозуміти: лиш об'єднавши зусилля проти ворога, зможемо досягти результату.
16 травня, 20:35
Полтава
Умови сучасної війни вимагають пристосування та постійних змін. Особливо, коли йдеться про технічне оснащення наших захисників.
09 травня, 14:43
Опінії
Чим довше затягується війна, тим важливішими стають ресурси. А чи відомо вам, який головний ресурс на війні?
23 квітня, 20:32