Сенат США дозволив Ізраїлю коїти геноцид палестинців

ПОЛІТИКА
06 квітня, 10:34
Сенат США дозволив Ізраїлю коїти геноцид палестинців
Фото: Hindustan Times

Теперішній владі у Вашинґтоні важливо за будь-яку ціну підтримувати своїх тель-авівських покровителів. Доля знедолених Ґази їм байдужа.

Красномовним доказом слугує нещодавнє голосування у верхній палаті Конґресу США із приводу скасування продажу зброї сіоністському режиму Ізраїля. 82 сенатори відхилили законодавчу заборону, ініційовану представником штату Вермонт антитрампістом Берні Сандерсом.

Свою підтримку висловили всього лишень 15 сенаторів-демократів, які вважають недоцільним спрямовувати мільярди американських платників податків на непотрібну їм бійню. Виступаючи перед голосуванням, пан Сандерс заявив, що «США не повинні продовжувати брати участь у знищенні палестинського народу».

«Торік ми з якогось дива надали Ізраїлю військову допомогу у розмірі $18 мільярдів і поставили понад 50 тисяч т військової техніки. Сьогоднішня адміністрація Білого дому ще рішучіше стоїть на боці смертоносної воєнної агресії Ізраїлю проти Палестини у Ґазі. Я звертаю увагу присутніх сенаторів на великі втрати серед цивільного населення та масштабні руйнування, які продовжує вчиняти у ці миті ізраїльська армія.

Уряд прем'єр-міністра Біньяміна Нетаньягу вбив уже 50 тисяч палестинців і поранив 112 тисяч у Ґазі. Два тижні тому вони порушили режим припинення вогню і з того часу вбили 322 дитини та поранили 600 осіб. США повинні припинити співучасть у цьому геноциді», — заявив із сенатської трибуни обранець від штату Вермонт.

Втім медіаагенція «Останній Бастіон» закликає своїх читачів не забувати про те, як дипломатичний представник сіоністського терористичного утворення заявив в Австрії, що «все населення Ґази винне у війні». Ізраїль же навпаки «невинна вівця».

вибір редакції
Читайте також:
Політика
Хав'єр Мілей намагається у всьому наслідувати Дональда Трампа. Новий президентський указ свідчить, що Вашинґтон — дороговказ Буенос-Айреса.
18 травня, 16:21
Політика
Конституція України гарантує кожному громадянинові недоторканність його нерухомого майна. Саме це символізує істинну демократію.
16 травня, 14:56
Світ
Рішення федерального уряду у Берні завершить законодавчий процес, розпочатий парламентом країни торік у грудні. Для палестинців це удар.
12 травня, 13:43
Світ
Більшість місць у муніципальних і регіональних радах здобули депутати від лівих сил. Громадяни Фінляндії відвернулись від уряду.
18 квітня, 08:29
Політика
Комуністичний режим Китаю зміцнює свій вплив в альпійській державі. Переслідування тибетців перейшло на новий рівень, у галузь освіти.
14 квітня, 08:25
Політика
Імовірно, що Зе-команда знову порушить законодавство. Цього разу із приводу волевиявлення громадян задля збереження своєї легітимності.
01 квітня, 06:08