Ще один «слуга народу» перейшов на бік російських окупантів

ПОЛІТИКА
02 травня, 18:02
Ще один «слуга народу» перейшов на бік російських окупантів
Фото: Google

Зе-команда телевізійних популістів продовжує позбуватися баласту, який у 2019-2020 роках свідомо використали проти українських виборців.

Яскравим свідченням є оприявлення чергового зрадника і колаборанта із партії "Слуга народу" Валерія Бурлаченко, повідомляє інформаційна агенція "Останній Бастіон".

З'ясувалося, що колишній висуванець від партії влади до Маріупольської міської ради присягнув на вірність московитам і активно займається українофобією на тимчасово окупованому терені Донеччини.

Ба більше, "слуга" Бурлаченко тепер є членом тоталітарної секти головної політичної сили Кремля "Єдина Росія", від якої вже балотується у депутати, певно вважаючи, що «РФ у Маріуполі назавжди».

Власне для нас, як і наших постійних читачів, у вищевикладеній інформації немає нічого нового, адже не раз повідомляли про те, що партія "Слуга народу" – відверто антиукраїнський проєкт олігархів, орієнтований на Москву.

Також медіаагенція "Останній Бастіон" закликає згадати про шокуючу розповідь журналістки Анни Мурликіної з приводу трагедії Маріуполя та "маріупольський синдром".

вибір редакції
Читайте також:
Політика
Кремль із подачі Віктора Медведчука готував Нестора Івановича на одну з найвищих державних посад після окупації України. Не склалося.
15 вересня, 19:47
Опінії
Хто ще не здав гроші на лікування поліцейської з Дніпра???
08 вересня, 17:05
Війна
Шпигункою виявилася громадянка рф, яка має посвідку на проживання в Україні і тривалий час мешкає у Сумах. Їй загрожує довічне ув'язнення
08 вересня, 11:35
Кримінал
Хто його прикриває і хто йому заважає? Про все це у розслідуванні відомого вітчизняного журналіста та громадського діяча Антона Швеця.
25 серпня, 18:35
Кримінал
До списку заблокованих активів входять понад 20 комерційних об’єктів, більше 3 тис. кв. м. житлової нерухомості та 17 земельних ділянок
21 серпня, 15:35
Політика
Чому окуповані сонячні станції брата заступника голови ОП Шурми отримали 320 млн грн
20 серпня, 08:15