Шибениці для українського народу

ПОЛІТИКА
10.12.2023, 11:15
Шибениці для українського народу
Фото: Facebook

Навіть на теренах ресурсної федерації немає чужинських символів. Бо ханукії-шибениці встановлюють там, де корінні народи поневолені.

Сіоністи свідомо провокують, вимірюють рівень толерантності нашого народу, який у тяжкій борні проти ворога зовнішнього не зволікатиме і дасть бій ворогу внутрішньому. Тож, добре подумайте, і вжахніться!

Станом на тепер, як і кожного року до того, сотні дерев'яних менор встановлені у містах України. Коли приходиш у чужий монастир (у цьому випадку — країну) і встановлюєш там свої символи та закони, особливо, цікаво звучить фраза з лукавих уст: «Ми переможемо».

Тут варто пригадати давньокитайського мудреця Конфуція з його вкрай актуальною працею «Знаки та символи керують світом, а не слово і закон». А нашим толерантним патріотам (чи все ж таки поцрєотам?), ті, хто не «агенти Кремля», слід пам'ятати про наступне:

  • Чи хоча б один раз за усю історію в Ізраїлі встановлювали традиційні українські символи святкування Різдва Христового чи інших українських свят (шопку чи дідуха, до прикладу, але так, щоб в усіх визначних містах країни на центральних площах Ізраїлю)?
  • Чи в Кнесеті хтось святкує воскресіння Христа чи його народження, Спаса чи Маланку, може?
  • Чи урочисто збирав та вітав президент Ізраїлю українських священнослужителів зі святими?
  • Чи президент Ізраїлю збирає українських священнослужителів за круглий стіл до обговорення проблем насущних в їх країні?
  • Чи благословляють кожного разу українські священники ізраїльських військовиків?
  • Чи нагороджують в Ізраїлі українських священників за заслуги з наданням довічних виплат?
  • Чи грають на бандурі в Кнесеті на день народження Тараса Григоровича Шевченка чи, можливо, співають гімн України на день народження Степана Бандери?
  • Чи можливо трублять в трембіти в залі засідань на новий рік?
  • Чи може є закони в Ізраїлі, які захищають саме українців в чужій країні?
  • Скільки українців в Кнесеті керують країною?

Усвідомлення нам, українцям, усім щиро бажаю! Саме так, після 2019 року раптом по всіх площах столиці семисвічники, на білбордах вітання, а нахіба і з якого дива? В Україні живуть буддисти, мусульмани, кришнаїти, врешті-решт!

Нагадаємо, що за єдиним офіційно проведеним переписом населення, в Україні 77% це саме етнічні від походження українців, приблизно 17% росіян-русскіх і тільки 4% припадає на ВСІХ інших, включно з юдеями. То з якого дива замість вертепу на Хрещатику семисвічники, га?

Не біля синагоги, не біля єврейського центру, а на Хрещатику, безпосередньо на Майдані Незалежності, де пролилася кров українців за вільну державу Україну?! Лихо ви обрали страшенне для українців, біду, з якого боку не глянь...

Шибениці для українського народу_1

Своєю чергою, «Останній Бастіон» нагадує, що нині Україна з легкої забаганки кіоскерів і блазнів перетворена на країну подвійних стандартів. Попри те, що триває війна проти агресора, офіційного стану війни (затвердженого парламентом) немає, Конституція не виконується, влада військовикам не передана, але при цьому на забій виловлюють та силоміць відряджають тисячі українських чоловіків.

Сили оборони України, незламні воїни захищають усіх нас, а політичні повії з Банкової та Грушевського у цей самий час активно грабують і продають за кордон награбоване. Найогидніше, що здійснюють вони це під ура-патріотичними гаслами та з шибеницями-ханукіями на наших площах, чого, до слова, ви не найдете по той бік фронту, в умовному Саратові чи Іркутську.

Закликаємо «слуг неукраїнського народу» на чолі з ЗЄрмаками схаменутися, поки не стало пізно. Ніхто з нас не давав вам права встановлювати у нашій країні чужинські закони та символи, ми маємо свої, про що невдовзі нагадають породжені фронтом нові Гонти та Залізняки.

Автор : Ігор Заліський
вибір редакції
Читайте також:
Історія
Цей символ так само предковічний та вселюдський, як і свастя. Він не належить якомусь одному народові, але має власну історію в обрядовості.
03 жовтня, 06:04
Історія
У давнину наші предки носили на собі за оберіг саме такий хрест, як на знімку вище. Рідновіри називають «Колом Сварога» на честь божества.
19 вересня, 13:46
Мистецтво
У давнину, коли людство від печерного і кочового трибу життя перейшло до осілого, виник інститут влади. Правителі мали особливі регалії.
01 вересня, 19:52
Мистецтво
Провінційне містечко на півдні Араґону щороку приваблює тисячі іноземців. Заїжджі туристи прагнуть доторкнутися до унікальної пам'ятки.
21 червня, 21:34
Культура
Шестикутний символ як і свастя входить до переліку прадавніх зображень, вигаданих людством. А відтак не належить жодній нації.
05 травня, 10:34
Мистецтво
Висловлювання, про які йтиметься нижче, добре відомі широкому загалові. Їх нерідко можна почути у повсякденному житті.
29 лютого, 06:01